Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 10 grudnia 2014 
    

Płyty główne MSI z darmową grą Far Cry 4


Autor: BK | źródło: Guru3D | 09:00
Jako, że jest okres przedświąteczny, to też wielu producentów podzespołów komputerowych dodaje do nich darmowe niespodzianki. Tym razem firma MSI postanowiła nawiązać współpracę z Ubisoft i do części swoich płyt głównych dodawać za darmo grę Far Cry 4 Limited Edition. Niestety wspomniane płyty główne nie należą do najtańszych, gdyż jest to seria przeznaczona dla wymagających użytkowników i miłośników gier.

Płyty główne, które obejmuje promocja to Z97 Gaming 7, Z97 Gaming 9 ACK, X99S Gaming 7 i X99S Gaming 9 ACK. Każda z nich wyposażona jest w zaawansowane technologie, które próżno szukać w tańszych płytach głównych. Są to m.in. port M.2 o prędkości transferu danych do 32 Gb/s i porty SATA Express, które służą do podłączenia pamięci masowych. Ponadto płyty z serii Gaming wyposażone są w zaawansowany gigabitowy układ sieciowy Killer DoubleShot Pro, który wspiera również Wi-Fi w standardzie ac czy też system Streaming Engine. Ten ostatni pozwala na stremowanie obrazu bez potrzeby obciążania procesora czy karty graficznej.

Promocja startuje od 24 grudnia. Aby wziąć w niej udział, należy kupić jedną z wyżej wymiotnych płyt głównych. Następnie otrzymany wraz z nimi kod należy wpisać na promocyjnej stronie, dzięki czemu będziemy mogli pobrać grę Far Cry 4.

Mimo, że płyty główne objęte promocją do tanich nie należą, to sama gra też tania nie jest. Jej cena to 139 złotych.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.