Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 11 grudnia 2014 
    

Optymalizacja GTA V powinna stać na naprawdę dobrym poziomie


Autor: EmilM | źródło: DSOGaming, Alt-Tab | 19:50
(1)
Pamiętacie jeszcze czwartą część słynnej serii Grand Theft Auto? Raczej trudno o niej zapomnieć, szczególnie jeśli chodzi o jej pecetową wersję. W głównej mierze nie jest to jednak zasługa wyjątkowej fabuły, czy fantastycznej grafiki, a czegoś zdecydowanie mniej chlubnego - beznadziejnej optymalizacji, która w dniu premiery uniemożliwiała rozgrywkę na większości, nawet bardzo wydajnych konfiguracji sprzętowych. Wiele osób snuje zatem obawy co do nadchodzącego GTA V na komputery PC, jednak wygląda na to, że mogą oni spać spokojnie.

Zgodnie z doniesieniami z greckiego serwisu Alt Tab, jeden z pracowników Rockstara, który jest odpowiedzialny za rozwój modułu sieciowego gry poinformował, że gra już teraz działa bez problemu w 60 klatkach na sekundę. Niestety nie wiemy o jaką dokładnie konfigurację sprzętową chodzi, ale biorąc pod uwagę, że za port piątego GTA dla komputerów PC jest odpowiedzialny ten sam zespół, który przygotował naprawdę dobrze zoptymalizowanego i dopracowanego Maxa Payne'a 3, można raczej spokojnie odetchnąć z ulgą.

Warto także dodać, że prace nad pecetową wersją GTA V trwają już od dłuższego czasu i raczej mało prawdopodobne jest, by Rockstar Games pozwolił sobie na powtórkę wpadki z 2008 roku.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. @news (autor: lcf | data: 11/12/14 | godz.: 22:41)
    No to trzymamy kciuki za dopracowany produkt :).

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.