Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 15 grudnia 2014 
    

Dwie autorskie karty GeForce GTX 970


Autor: BK | źródło: Guru3D | 06:05
Firma Galax przy współpracy z zespołem Overclockers UK zaprezentowała dwie ciche i bardzo wydajne karty graficzne GeForce GTX 970. Obydwa modele wyposażone są w specjalnie selekcjonowane komponenty i są dostępne wyłącznie w sklepie Overclockers UK. Pierwsza karta, o której mowa to GeForce GTX 970 EXOC Infinity Black Edition wykonana na autorskiej płytce drukowanej. Jej taktowanie GPU wynosi 1178 MHz dla pracy w trybie standardowym i 1329 MHz w trybie Boost.

Referencyjny model takiej karty ma częstotliwości na poziomie 1050/1178 MHz. Szybkość taktowania pamięci i jej wielkość są standardowe. Wynoszą one 7010 MHz i 4 GB. Za chłodzenie karty odpowiada system o nazwie EXOC. Jest on w całości koloru czarnego i składa się z aluminiowego radiatora, rurek cieplnych, anodyzowanej miedzianej podstawy i dwóch wentylatorów. Te ostatnie nie pracują, gdy karta nie jest obciążona.Druga nowość to kara graficzna GeForce GTX 970 Whisper Silent Edition. Tu PCB jak i system chłodzenia pochodzą z modelu GeForce GTX 980. To, co jeszcze wyróżnia kartę na tle konkurencji, to podświetlane na zielono logo NVIDIA. GPU pracuje tu częstotliwością 1050/1178 MHz dla trybu standardowego/Boost. Jak widać, są to wartości referencyjne.

Karta GeForce GTX 970 EXOC Infinity Black Edition posiada 2-letnią gwarancję, a model GeForce GTX 970 Whisper Silent Edition 3-letnią.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.