Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 17 grudnia 2014 
    

Niepotwierdzone testy AMD Bermuda XT i Fiji XT


Autor: BK | źródło: Chiphell | 09:22
W serwisie Chiphell pojawiły się informacje o kartach graficznych AMD Bermuda XT i Fiji XT. Opublikowane zostały dwa wykresy. Pierwszy z nich prezentuje wydajność kart w pięciu grach. Drugi przedstawia pobieraną moc podczas rozgrywki w grze Battlefield 4. Dawniej podawaliśmy niepotwierdzone informacje o tych układach. Jedną z nich była plotka dotycząca nazwy karty. Podobno układ AMD Bermuda XT ma nosić nazwę Radeon R9 390. Czy tak się stanie, zobaczymy.

Na wykresie przedstawiającym wydajność widać, że układ o kodowej nazwie Bermuda XT jest o około 10-15 proc. szybszy od karty NVIDIA GeForce GTX 980. GPU Fiji XT ma być również wydajniejsze od GeForce GTX 980, ale zaledwie o kilka procent.

O kartach graficznych AMD Bermuda XT i Fiji XT krąży w mediach wiele plotek. Powyższa z pewnością jest kolejną. Tym bardziej, że nawet nie jest znana data premiery tych kart. Ale może akurat znajdzie ona potwierdzenie w rzeczywistości
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.