Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 17 grudnia 2014 
    

Zasilacz Corsair HX1200i uwieczniony na zdjęciu


Autor: BK | źródło: Expreview | 09:44
(1)
Zasilacze z serii HX firmy Corsair są już jakiś czas na rynku. Seria ta składa się z siedmiu modeli o mocy od 650 do 1050 W. Ale w sieci już krąży zdjęcie przedstawiające model HX1200i, którego moc ma wynosić aż 1200 W. Tak potężny zasilacz z pewnością ucieszy użytkowników, którzy posiadają komputer wyposażony w kilka kart graficznych. Prawdopodobnie zasilacz ten będzie posiadał certyfikat 80 PLUS Platinum oraz odpinane i jednocześnie oplecione przewody.

Jak przystało na zasilacz firmy Corsair z najwyżej półki, tak i ten wyposażony ma być w technologię Corsair Link. Umożliwia ona monitorowanie parametrów pracy zasilacza, np. obciążenia czy prędkości wentylatora, za pomocą dołączonego oprogramowania. W tym celu wystarczy zasilacz połączyć z komputerem za pomocą przewodu USB. Ponadto HX1200i ma posiadać wentylator z automatyczną regulacją obrotów, który ma się włączać dopiero po przekroczeniu pewnego progu obciążenia.

Niestety nie są znane cena, ani data premiery zasilacza.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. jestem ciekaw czy dodadzą kabelek Corsair-Link (autor: Sławekpl | data: 17/12/14 | godz.: 17:15)
    do flagowych pamięci paskudy nie dołączają, choć są dwa razy droższe z tym dodatkiem, sam kabelek kosztuje pewnie z 50 centów tylko nie można go u nas kupić

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.