Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 18 grudnia 2014 
    

OnePlus stworzy własny system dla swoich smartfonów


Autor: EmilM | źródło: OnePlus | 23:26
Smartfon OnePlus One został bardzo ciepło przyjęty na rynku, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę jego bardzo ograniczoną kampanię reklamową, opierającą się głównie na rozdawaniu zaproszeń do zakupu w ramach różnego rodzaju konkursów. Oprócz rewelacyjnego stosunku ceny do oferowanych podzespołów oferuje on także system Cyanogenmod, którego jak się okazuje nie ujrzymy w przyszłych urządzeniach tej firmy. Umowa z grupą Cyanogenmoda dobiegła końca, a OnePlus rozpoczął już pracę nad własnym rozwiązaniem.

Wygląda więc na to, że smartfony tego chińskiego producenta stracą jedną z niewątpliwych zalet. Mimo to nikt nie powinien nad tym raczej rozpaczać, gdyż OnePlus zamierza tylko nieznacznie udoskonalić i usprawnić pracę czystego Androida, a zatem producent stawia przed sobą podobne cele, co twórcy sławnego Cyanogenmoda. Pozostaje mieć nadzieję, że chińscy programiści nie zawiodą i stworzą naprawdę szybki i stabilny ROM.

Przy okazji ogłoszono konkurs na nazwę nowego ROMu. Twórcy nagrodzą dziesięciu autorów najlepszych ich zdaniem propozycji powerbankami OnePlus. Kolejna szczęśliwa dziesiątka zostanie wybrana przez portal oneplus.cn. Ostatecznie spośród całej dwudziestki autor najlepszej nazwy, która zostanie później wykorzystana otrzyma smartfon OnePlus One 64 GB w wersji Sandstone oraz otrzyma możliwość wyjazdu do Shenzen, gdzie firma OnePlus ma swoją siedzibę.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.