Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 22 grudnia 2014 
    

GeForce GTX 960 już w styczniu?


Autor: BK | źródło: VideoCardz | 14:19
Jak wynika z niepotwierdzonych informacji, premiera karty graficznej GeForce GTX 960 ma nastąpić już za miesiąc, 22 stycznia. Podobno wielu producentów ma już gotowe modele oparte na nowym procesorze, prawdopodobnie GM206, ale NVIDIA nie wyraziła jeszcze zgody na ich sprzedaż. Dziwnym może wydawać się fakt, że po premierze wydajnych kart GeForce GTX 970 i GTX 980, nie nastąpiła jednocześnie prezentacja modelu ze średniej półki. Jednak przyglądając się nieco bliżej całej sprawie, ma to swoje racjonalne aspekty.

Pierwszym z nich może być fakt, iż na rynku jest jeszcze wiele kart GeForce GTX 760 i GTX 770, które po prostu trzeba sprzedać. Drugim aspektem może być brak procesorów GTX 960 w momencie premiery kart GeForce GTX 970 i GTX 980. A trzecim celowe opóźnianie premiery karty o średniej wydajności w momencie, gdy karty GeForce GTX 970 i GTX 980 zostały bardzo dobrze przyjęte przez rynek i sprzedają się znakomicie.

Cóż, jeśli powyższe informacje są prawdziwe, to przez najbliższy miesiąc musimy uzbroić się w cierpliwość.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.