Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 29 grudnia 2014 
    

Huawei Ascend P8 - kolejny flagowiec chińskiej firmy już w marcu?


Autor: EmilM | źródło: Phone Arena | 16:37
Chiński sprzęt nie jest raczej kojarzony z wysoką jakością wykonania, ale niektórzy producenci z Państwa Środka starają się walczyć z tymi stereotypami i wychodzi im to całkiem nieźle. Do tej grupy bez wątpienia możemy zaliczyć firmę Huawei, która niejednokrotnie udowodniła, że potrafi tworzyć świetne urządzenia, jak chociażby smartfon Huawei Ascend P7. Ptaszki ćwierkają, że już w marcu możemy ujrzeć jego następcę, a mianowicie model Ascend P8, który ponownie ma zachwycać niezwykle smukłą, metalową obudową, w której wnętrzu zostaną zamknięte naprawdę wydajne podzespoły.

Wedle przecieków następca P7 otrzyma do dyspozycji autorski procesor Kirin 930, współpracujący z 3 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna urządzenia ma wynosić natomiast 32 GB. Producent nie zapomni prawdopodobnie takżeo czytniku kart pamięci microSD. Idąc śladami wyznaczonymi przez konkurencję Huawei również wyposaży swojego flagowca w czytnik linii papilarnych. Tradycyjnie już wzrośnie nieco wielkość ekranu, która tym razem ma wynieść 5,2" i co ważne zostania zachowana przy tym rozdzielczość Full HD.Premiery urządzenia możemy się spodziewać w marcu 2015 roku, prawdopodobnie podczas targów MWC 2015. Cena Huawei Ascend P8 ma się natomiast uplasować w okolicy 500 USD.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.