Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 10 lutego 2015 
    

Dying Light - pierwszy DLC 10 lutego, kolejne w drodze


Autor: DYD | 06:23
(3)
Dziś Techland ujawnił daty premier wszystkich trzech dodatków wchodzących w skład Season Pass do Dying Light. Pierwsze DLC zwane „Cuisine & Cargo” pojawi się 10-tego lutego na PC, Xbox One i PlayStation 4. Techland obiecał wspieranie Dying Light nową zawartością przez wiele nadchodzących miesięcy, co obejmuje wypuszczenie „Ultimate Survivor Bundle” w marcu oraz majową premierę DLC „The Bozak Horde”. "Naszym celem jest umożliwienie graczom dobrej zabawy z grą przez długi czas po premierze, poprzez wypuszczenie tego typu dodatków oraz innych, darmowych inicjatyw, nad którymi aktualnie pracujemy i które to wkrótce ogłosimy" - Adrian Ciszewski, Game Director.

Season Pass do Dying Light zawiera:

• Cuisine & Cargo (10 luty)– dostępne ekskluzywnie jako część oferty Season Pass, te dwie hardcorowe misje pozwolą graczom na sprawdzenie budynków, które zostały odizolowane w pierwszych dniach wybuchu epidemii. Zbadaj złowrogie korytarze niegdyś najsłynniejszej restauracji w Harran. Skradaj się i walcz, aby splądrować opanowane przez zombie hale załadunkowe opuszczonej stacji kolejowej.

• Ultimate Survivor Bundle (marzec) – gracze otrzymają siedem unikatowych przedmiotów, które wprowadzą walkę z zombie na zupełnie nowy poziom. Wskocz w trzy nowe, specjalne stroje i zgarnij plany konstrukcyjne na cztery nadzwyczajne bronie, dzięki którym przygoda w strefie kwarantanny da jeszcze więcej radości.

• The Bozak Horde (maj) – ostatni dodatek w ramach Season Pass dostarczy nową mapę i dodatkową rozgrywkę, dostępną zarówno w trybie dla jednego gracza jak i w kooperacji. Wkrocz na płytę stadionu Harran i sprawdź swoje bitewne know-how stając naprzeciw bezlitosnych hord zainfekowanych. Walcz z coraz groźniejszymi falami przeciwników, przeciwstawiając się tajemniczemu psychopacie o imieniu Bozak.

Uwaga: “Cuisine & Cargo” będzie dostępne w PlayStation Store w Europie, Afryce, Azji, Australii i na Bliskim Wschodzie w dniu 11 lutego.


(kliknij, aby powiększyć)(kliknij, aby powiększyć)

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. super (autor: Mario2k | data: 9/02/15 | godz.: 23:33)
  Rewelacyjna gra ,bravo Techland
  czekamy na dodatki


 2. $120 (autor: RusH | data: 10/02/15 | godz.: 02:05)
  w DLC :)) czas sie wypiac

 3. przez DLC (autor: Wedrowiec | data: 10/02/15 | godz.: 15:57)
  nie kupiłem ostatnio kilku gier... czekam na wersję GOTY. W d*e mam ich i ich złodziejską politykę.
  Także między innymi na dark souls 2 sobie z rok poczekam i kupię za 50-80 zł całość a nie 120 + 120 + ileś tam jeszcze.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.