Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 13 lutego 2015 
    

MVP - nowa seria zasilaczy Huntkey


Autor: BK | źródło: TechPowerUp | 12:46
MVP to akronim od Most Value Power. Taką właśnie nazwę nosi nowa linia zasilaczy firmy Huntkey. Składa się ona z dwóch modeli: 500- i 600-watowego. Jak informuje producent ich typowa sprawność wynosi 86 proc. Seria MVP zbudowana jest zgodnie ze standardami ATX12V 2.31 i EPS12V 2.92. Posiada ona częściowo odpinane przewody. Za to każdy z nich jest opleciony, co powinno umożliwić odpowiedni przepływ powietrza wewnątrz obudowy komputerowej. Za chłodzenie zasilaczy z rodziny MVP odpowiada wentylator, który pracuje jeszcze przez minutę po wyłączeniu komputera. Ma to na celu uniknięcia gwałtownego wzrostu temperatury podzespołów zasilacza zaraz po wyłączeniu jednostki centralnej.

Linia MVP posiada pojedynczą linię +12 V, która umożliwia dostarczenie napięcia o natężeniu 40 A. W celu zabezpieczenia komputera przed uszkodzeniem wynikającym z niewłaściwego zasilania, seria MVP posiada szereg zabezpieczeń. Są to systemy OVP,UVP, OPP,OTP i SCP.

Cena jak i dostępność zasilaczy Huntkey MVP nie została jeszcze podana.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.