Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Poniedziałek 23 lutego 2015 
    

4 x słuchawki Sony z Bluetooth, w tym tłumiące hałasy


Autor: Redakcja | 21:15
(2)
Firma Sony rozwija ofertę słuchawek i wprowadza nowe modele, tym razem pozbawione przewodów. Słuchawki proponowane na tegoroczną wiosnę są wyposażone w łącze Bluetooth. Umożliwia ono słuchanie bez żadnych kabli: aby nawiązać łączność bezprzewodową, trzeba jedynie zbliżyć do słuchawek urządzenie z technologią NFC. Oto nowości w skrócie. MDR-1ABT - stawia na jakość przy słuchaniu bez kabli. MDR-ZX770BN - cyfrowe tłumienie zewnętrznych hałasów. MDR-ZX330BT: komfort przy codziennym słuchaniu oraz MDR-AS600BT - odporna na zachlapanie konstrukcja dla aktywnie uprawiających sport.

MDR-1ABT
Obok wprowadzonego wcześniej modelu MDR-1A w ofercie Sony pojawi się nowy, bezprzewodowy model MDR-1ABT: pierwsze wysokiej klasy słuchawki marki Sony wyposażone w nową technologię LDAC, która zapewnia odpowiednią jakość dźwięku transmitowanego przez łącze Bluetooth. Kodek LDAC umożliwia przesyłanie trzykrotnie większej ilości danych niż przy standardowej transmisji przez łącze Bluetooth. 40-milimetrowe przetworniki akustyczne HD mają za zadanie reprodukować pełny zakres częstotliwości, od donośnego basu przez czyste tony średnie po precyzyjnie oddane tony wysokie. Do uzyskania dobrego brzmienia mają przyczynić się także powlekane aluminium membrany z polimeru ciekłokrystalicznego. Komfort przy słuchaniu to z kolei zasługa zaawansowanej konstrukcji ergonomicznych, dokładnie przylegających nauszników.Technologia Sony DSEE zapewnia bardziej naturalne brzmienie nawet przy słuchaniu nagrań MP3. Jej działanie polega na przywracaniu wysokich częstotliwości i subtelnych pogłosów, które zanikają w wyniku silnej kompresji plików audio.

Atrakcyjną innowację stanowi czujnik dotykowy. Znajduje się on z boku słuchawek i służy do pomijania utworów, odbierania telefonów oraz regulowania głośności. Każdą z tych czynności wykonuje się jednym prostym ruchem palców.

MDR-ZX770BN

Najnowsze słuchawki Sony z łączem Bluetooth i cyfrowym systemem tłumienia hałasów to propozycja dla osób, które w podróży cenią styl i błogą ciszę. Dzięki otaczającym uszy, wygodnym nausznikom model MDR-ZX770BN gwarantuje komfort przy długotrwałym noszeniu. Opracowany przez Sony procesor DNC tłumi natomiast hałas panujący w kabinie oraz inne dźwięki z otoczenia.Do nawiązania łączności bezprzewodowej z telefonem lub odtwarzaczem MP3 wyposażonym w łącze Bluetooth wystarcza jedno dotknięcie. Obrotowe nauszniki pozwalają złożyć słuchawki po użyciu i zaoszczędzić w ten sposób miejsce w plecaku albo torbie podróżnej. Wewnętrzny akumulator wystarcza na 13 godzin pracy (z włączonym systemem tłumienia hałasów).

MDR-ZX330BT<

Model MDR-ZX330BT powstał z myślą o osobach, które na co dzień słuchają muzyki przesyłanej bezprzewodowo przez łącze Bluetooth i którym zależy na maksymalnej prostocie i wygodzie. Te lekkie, wygodne słuchawki nauszne można jednym dotknięciem połączyć ze smartfonem albo odtwarzaczem MP3. Ich 30-milimetrowe przetworniki akustyczne gwarantują mocny, zrównoważony dźwięk. Akumulator wystarcza na 30 godzin pracy.MDR-AS600BT

Słuchawki MDR-AS600BT zaprojektowano dla osób aktywnych fizycznie. Pozwalają one korzystać z łączności bezprzewodowej Bluetooth nawet podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń, nie wspominając o rekreacyjnym bieganiu po parku. Odporna za zachlapanie wodą obudowa chroni wnętrze urządzenia przed deszczem albo potem. Słuchawki są także wyposażone w mikrofon i umożliwiają odbieranie telefonów jednym naciśnięciem przycisku.Sprzedaż nowych modeli MDR-1ABT, MDR-ZX770BN, MDR-ZX330BT w Europie rozpocznie się w maju, a modelu MDR-AS600BT — w kwietniu.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. NimnuL teścik prosimy, wszystkich czterech (autor: Sławekpl | data: 23/02/15 | godz.: 22:33)
    :-)

  2. Ciekawe (autor: muerte | data: 24/02/15 | godz.: 08:50)
    w jakich cenach będą.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.