Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Wtorek 24 lutego 2015 
    

Smartfony i tablety Kazam na Mobile World Congress


Autor: DYD | 17:57
Kazam, brytyjski producent urządzeń mobilnych, zaprezentował najnowsze smartfony i tablety, które ujrzą światło dzienne na najbliższym Mobile World Congress w Barcelonie. Firma przedstawiła sześć nowych modeli popularnej serii Trooper. Wprowadzenie podstawowego modelu z technologią LTE ma na celu podniesienie poziomu sprzedaży zwłaszcza w regionach, w których szybki Internet coraz bardziej zyskuje na popularności. Seria Trooper od samego początku kojarzona była ze smartfonami z niższej półki cenowej. Jednak najnowszy model Kazam Trooper 445 L wyróżnia się również pod względem parametrów technicznych. Smartfon z ekranem o przekątnej 4.5 cala i czterordzeniowym procesorem oferuje najnowszą technologię 4G/LTE umieszczoną w eleganckiej metalowej obudowie.

W połączeniu z flagową ofertą firmy Kazam (darmową ochroną ekranu przez 12 miesięcy, usługą Kazam Rescue oraz trzema latami ochrony) urządzenia serii Trooper będą konkurować z innymi producentami. Inne modele z tej serii to Kazam Trooper 440 L, 450, 451, 450 L oraz 455.

Kazam kontynuuje współpracę z Microsoft i w związku z tym, proponuje trzy tablety oraz smartfony Kazam Thunder 450 W oraz 450 WL z systemem Windows 8.1. Tablety Kazam L10, L8 i L7 mają cechować się przystępną ceną. Za sprawą dobrze znanego wszystkim interfejsu Windows, użytkownicy będą w stanie zwiększyć swoją produktywność.

Tablet Kazam L8 jest lekki, solidny i elegancki, wyposażony w czterordzeniowy, wydajny procesor Intel oraz dwie kamery po 2MP każda. Wszystkie tablety i smartfony Kazam, które działają na oprogramowaniu Windows Mobile 8.1, zapewniają użytkownikowi intuicyjny i łatwy w obsłudze interface.

Wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów, Kazam wprowadza nowy telefon serii Kazam Life, charakteryzującej się łatwością użytkowania. Kazam Life C6 posiada wszystkie elementy typowe dla klasycznego telefonu, takie jak: dobrze rozmieszczone klawisze, łatwy dostęp do kontaktów, wiadomości e-mail i Internetu. Jednak to co wyróżnia ten model to stylowy design. Life C6 jest ponadto wyposażony w wiele przydatnych funkcji, takich jak przycisk SOS, który automatycznie wysyła wiadomości lub dzwoni pod wcześniej wprowadzony alarmowy numer. Kazam, pokazuje tym samym, że dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Nowe urządzenia Kazam będą dostępne w całej Europie. Szczegółowe informacje związane z ich wprowadzeniem na polski rynek, będą dostępne wraz z pojawieniem się telefonów w sklepach.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.