Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Czwartek 26 lutego 2015 
    

LG bierze się za zegarki: Watch Urbane LTE


Autor: Giray | źródło: Fudzilla | 18:41
Na rynku urządzeń mobilnych robi się coraz ciaśniej i producenci zaczynają poszukiwać nowych nisz w których mogliby sprzedawać swoje wytwory, oczywiście odpowiednio je wcześniej "udoskonalając". Do listy takich gadżetów, dość długiej w chwili obecnej, dołączył najnowszy produkt LG a mianowicie Watch Urbane LTE, czyli wzbogacona o parę nowych funkcji wersja Watch Urbane. Trudno podejrzewać to urządzenie, zasilane akumulatorem o pojemności 700 mAh o jakiś rekordowo długi czas pracy. Za to Snapdragon 400 1.2GHz powinien zapewnić przyzwoite osiągi temu urządzeniu, choć też nie bardzo wiadomo co miałoby to w przypadku zegarka oznaczać :)

Może nowe wcielenie najszybszych zegarków na świecie jak w znanym kawale z czasów komuny? ;) Na pewno nie przeszkodzi temu obsługa takich technologii jak 802.11 b, g, n, Bluetooth 4.0LE, NFC. Całość wyposażona jest w 1.3-calowy ekranik OLED 320x320 z 245 ppi, w pamięć RAM 1GB i 4GB eMMC LPDDR3. Posiada certyfikat IP67 więc nie trzeba uważać aby go nie zamoczyć. W porównaniu do poprzednika wzrosła pojemność baterii o prawie 300mAh, jednak wyposażenie urządzenie w moduł LTE na pewno zwiększy jego
pobór mocy.

Czy urządzenie przyjmie się na rynku? Można co do tego mieć wątpliwości, choć producent próbuje reklamować swój wyrób jako wygodną implementację portfela NFC i technologii zapewniających szybką komunikację. Z ceną na poziomie 499$ jednak nie będzie to przebój sezonu, tym bardziej że miłośnicy nowych technologii woleliby w czymś takim raczej portfel Bitcoina ;)


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.