Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 20 marca 2015 
    

Od dziś zapisy na Samsung Galaxy S6 i S6 Edge u operatorów, znamy ceny


Autor: Redakcja | 20:16
(4)
Trzech operatorów T-Mobile, Orange i Plus podało informację o oczekiwanej dostępności modelu Samsung Galaxy S6 i S6 edge oficjalnie zaprezentowanych 2 marca ma MWC. Jedynie T-Mobile podaje od razu ceny w zależności od rodzaju taryfy abonamentowej oraz typu umowy (klient detaliczny lub zakup na firmę). Pozostali operatorzy zbierają zapisy na przedsprzedaż. W Polsce w oficjalnej sprzedaży smartfony pojawią się 17 kwietnia. W T-mobile urządzenia w ofercie rynku prywatnego dostępne są od 1219 zł (SGS6) i 1739 zł (SGS6 Edge) w taryfie Jump Max za 129,99. Klienci biznesowi wybierający taryfy Jump! proFirma mogą z kolei nabyć urządzenia w cenie od 487 zł (SGS6) i 812 zł (SGS6 Edge) w taryfie Jump! proFirma XXL.

Przy zakupie w sklepie internetowym Plusa klient wraz ze smartfonem otrzyma uchwyt samochodowy oraz ładowarkę bezprzewodową. Wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny, a na wskazany w nim adres email wysłane zostaną szczegóły oferty Plusa.

W T-Mobile do każdego telefonu Samsung Galaxy S6 lub Samsung Galaxy S6 Edge zakupionego w przedsprzedaży, operator przygotował dodatkowy prezent – usługę Bezpieczne Urządzenie chroniącą przed skutkami kradzieży i uszkodzenia urządzenia oraz nieuprawnionego użycia karty SIM. Usługa będzie bezpłatna przez cały okres obowiązywania umowy.

Szczegółowe ceny telefonów w przedsprzedaży dla T-Mobile:

Dla klientów indywidualnych (ceny brutto, w zł)Dla klientów biznesowych (ceny netto, w zł)Dla przypomnienia oficjalna, ponad 40. minutowa prezentacja Galaxy S6 i S6 Edge z Barcelony.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. 3 tysie (autor: ligand17 | data: 21/03/15 | godz.: 22:55)
  za telefon na Androidzie? A tak wszyscy jadą po Apple, że ma ceny z sufitu...
  Powariowali...


 2. A co ma android do rzeczy? (autor: 0r8 | data: 22/03/15 | godz.: 11:17)
  123

 3. Kupujemy... (autor: agnus | data: 22/03/15 | godz.: 16:40)
  ... gadżety, na które nas nie stać! Do biegu, gotowi, start! :)
  Najbardziej uśmiecham się gdy widzę obdartego kolesia, który widać że sępi na piwo w karczmie, jeździ Seicento na gaz ale w łapie trzyma smartfona za 3 koła.
  Po czym tel wpada mu do wody podczas jakiejś popijawy.
  Ale raty nie znikają, trzeba płacić przez następne 18 miesięcy ;)


 4. przeciez trzeba (autor: Apollo129 | data: 23/03/15 | godz.: 08:28)
  miec w życiu jakiś cel:)
  reklama i te "przecieki" robią ludziom wodę z mózgu. I leci jak ta ćma na aledrogo i już zamawia.. nie ważne za ile.. ważne że MA!!
  Co robi przeciętny gadżeciaż po wywaleniu z roboty? Kupuje samochód, na otarcie łez


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.