Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 26 marca 2015 
    

Xiaomi pokaże kilka nowych produktów 31 marca


Autor: Giray | źródło: Overclockers.ru | 19:32
6 kwietnia będziemy obchodzić 5 rocznicę powstania chińskiej firmy Xiaomi. Jest to o tyle ciekawe że w niedawnej informacji o możliwości zmiany systemu operacyjnego urządzeń mobilnych na Windows 10 Microsoft wymienił tylko tę firmę. Na swoim forum Xiaomi opublikował niedawno raport zawierający informację, że do daty piątej rocznicy swojego istnienia chiński producent zaprezentuje kilka swoich nowych produktów.

Ich debiut jest planowany jest na najbliższy wtorek, 31 marca. Co prawda nie określono co to dokładnie ma być, ale przy okazji ogłoszono konkurs na wytypowanie, ile nowych urządzeń zostanie zaprezentowanych: jedno, dwa, trzy czy cztery? :)

Przy tej okazji CEO Xiaomi, Lei Jun zdradził zamiar firmy sprzedaży w tym roku około 80-100 mln smartfonów. Podkreślił przy tym, że Xiaomi zawsze przywiązywało wagę do jakości i nadal czyni wysiłki w celu zapewnienia kontroli jakości wszystkich produktów, dzięki czemu klient dostaje urządzenia wysokiej jakości w przystępnej cenie. Wygląda na to że na rynku urządzeń mobilnych zrobi się jeszcze ciaśniej.


 
    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.