Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 26 marca 2015 
    

eZlokalizuj, aplikacja internetowa wykorzystująca zalety geolokalizacji


Autor: Artykuł reklamowy | 19:23
(2)
Najnowsza aplikacja eZlokalizuj to idealny sposób na organizację każdej firmy oraz rodziny. Teraz bez problemu, o dowolnej godzinie sprawdzisz, gdzie znajdują się Twoi aktualnie pracownicy albo czy członkowie rodziny są w domu, zaplanujesz zakupy po drodze albo znajdziesz miejsce, w którym szybko i po drodze !

APLIKACJA EZLOKALIZUJ: JAK TO DZIAŁA?
Aplikację można ściągnąć na dowolny sprzęt mobilny: np. smartfon, tablet i oczywiście komputer. Aby rozpocząć użytkowanie wystarczy, że wszyscy użytkownicy objęci działaniem aplikacji ściągną ją na telefony lub inne mobilne urządzenia, z których korzystają na co dzień. Jako administrator aplikacji, będziesz mógł w dowolnej chwili obserwować członków rodziny czy swoich pracowników, zlecać im zadania do wykonania w biurze lub w terenie i nadzorować poziom oraz czas ich wykonania.

Przykładowe zastosowania eZlokalizuj idealnie koordynujące efektywne wykonywanie określonych zadań przy pomocy aplikacji:
–Widząc, że inny powiązany użytkownik znajduje się w pobliżu punktu usługowego (np. sklepu czy poczty), możemy zlecić mu zrobienie zakupów czy odebranie listów poleconych.
-Oszczędność czasu w pracy, gdzie potrzebna jest komunikacja w sprawie miejsca przebywania pracowników. Już nigdy nie będziesz musiał dzwonić do każdego, aby ustalić, komu byłoby najbliżej dotrzeć do danego miejsca. Teraz jednym spojrzeniem na mapę ustalisz, kogo oddelegujesz do wykonania danego zadania w terenie.
– Możliwość ciągłego, zdalnego zlecania nowych zadań pracownikom: niezależnie od tego, czy pracują zdalnie, czy są obecni w biurze (na przykład zdalne zlecenie wykonania zakupów do biura, wystawienia faktury, wykonania transportu towarów i wiele innych).
– Aplikacja umożliwia kontrolę godzin powrotu dzieci do domu (praktyczne m.in. w przypadku samotnych powrotów ze szkoły czy od przyjaciół).

ODKRYJ POTENCJAŁ GEOLOKALIZACJI!
eZlokalizuj to aplikacja, dzięki której Twoja firma i rodzina będą funkcjonować jeszcze lepiej i efektywniej. Dzięki jej działaniu użytkownicy będą czuli się zmotywowani do działania oraz współodpowiedzialni np. za zrobienie zleconych zakupów, powrót do domu o zaplanowanej godzinie.
Teraz przy minimalnym nakładzie kosztów i czasu możesz osiągnąć efekt synergii w codziennych czynnościach. Możliwości eZlokalizuj jest wiele: wszystkie sposoby wykorzystania aplikacji zależą tylko i wyłącznie od potrzeb danych użytkowników. Pobierz eZlokalizuj i współpracuj z ludźmi, którzy otaczają Cię na co dzień najlepiej jak to możliwe.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. lol (autor: RusH | data: 26/03/15 | godz.: 20:39)
    z 200-300 poszlo na projekcik

  2. RusH uważaj, bo dostaniesz smsa od szefa, że za długo (autor: Sławekpl | data: 27/03/15 | godz.: 12:09)
    w tym tygodniu siedziałeś w łazience i nie dostaniesz premii :P

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.