Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 27 marca 2015 
    

Alians Toshiby i SanDiska zapowiada 48-warstwowe MLC Flash 3D


Autor: Giray | 16:48
(1)
Znane wszystkim firmy, Toshiba i SanDisk, już od dłuższego czasu tworzące alians zawiązany w celu opracowywania nowych generacji pamięci flash, poinformowały o przygotowaniach do masowej produkcji nowej generacji tych układów, mających postać 48-warstwowych NAND 3D. Najprawdopodobniej przeprowadzana obecnie modernizacja zakładów produkcyjnych Toshiby ma na celu wdrożenie tej technologii.

Pierwsze próbki testowe są już dostępne i są to pamięci flash o pojemności 128 Gbit na pojedynczy układ. Typowym ich zastosowaniem mają być dyski SSD. Dalsze informacje jednak nie są aż tak optymistyczne. Choć produkcja ma ruszyć już na jesieni, to pełna zdolność produkcyjna zostanie osiągnięta dopiero w przyszłym roku.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: ElFi | data: 28/03/15 | godz.: 00:33)
    ...na pojedynczą strukturę (die), struktury te są łączone po 2, 4 i 8 tworząc układ (kość). Cztery kości o poczwórnym die 128Gbit będzie mieć pojemność 256GB - w sam raz na jednego SSDka:)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.