Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 15 kwietnia 2015 
    

Samsung planuje smartfon Tizen Z2


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 08:07
(3)
Na początku stycznia 2015 roku Samsung wprowadził na rynek swój pierwszy smartfon działający w oparciu o system Tizen oznaczony symbolem Z1. Obecnie przygotowuje się do wydania nowej generacji tego urządzenia. Ma ono nosić nazwę Samsung Z2 a jego specyfikacja jest dość skromna jak na dzisiejsze standardy. W szczególności odnosi się to do wyświetlacza TFT-LCD o rozdzielczości 960 x 540 pikseli, 32-bitowego czterordzeniowego procesora i 1 GB pamięci RAM. Smartfon będzie działać pod kontrolą OS Tizen 3.0, a zasilać go będzie akumulator o pojemności 2000 mAh.

Wiadomo również, że Samsung Z2 zadebiutuje w drugiej połowie tego roku, jednak bez dokładnego określenia daty i ceny. Można mieć jeszcze nadzieję, że będzie on dostępny na większej ilości rynków niż poprzednik.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Smartfon smartfonem, ale (autor: Wedelek | data: 15/04/15 | godz.: 17:03)
  w końcu pojawił się news z podanym źródłem. Od jakiegoś czasu większość newsów go nie ma. Dlaczego?

 2. ... (autor: Mariusch1 | data: 15/04/15 | godz.: 19:29)
  Raz smartfon z systemem od Szajsunga i nigdy więcej. Gdyby dali opcję zmiany systemu na Android to jeszcze. Ja już podziękuję Szajsungowi, po tym jak zamykając sklep z aplikacjami dla BadaOS. Do dzisiaj uważam, że konstrukcja Wave 3 była świetna i nie jeden współczesny flagowiec może pozazdrościć mu jakości wykonania, lecz system(choć w tamtych czasach dawał radę) był kompletną klapą od momentu jak przestali go aktualizować.

 3. ja jestem za azjatyckim systemem (autor: housik | data: 16/04/15 | godz.: 10:00)
  Ale żeby to miało sens i możliwość konkurowania z androidem i iosem to powinni się spiknąć z LG i innymi graczami z Azji i zrobić to razem. Tak skończy się na tym że telefon będzie się wciskać ludziom którzy się nie znają. Brak prestiżu, brak aplikacji, brak użytkowników którzy będą na nim robić coś więcej niż dzwonić i cykać zdjęcia.
  Wszyscy dobrze wiedzą że sprawa się rozgrywa o wielką stawkę czyli rynek reklam i danych o klientach. Zrozumiał to Microsoft, zrozumiał Samsung, każdy pozazdrościł Google robionych na tym pieniędzy ;).
  Taką wróże przyszłość Samsungowi, bez koncepcji, bez pomysłu na konkurencje, sam system się nie obroni. A przy okazji lubię produkty Samsunga, mi ich plastikowe zabawki odpowiadają ;).


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.