Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Czwartek 16 kwietnia 2015 
    

PocketBook Touch Lux 3 - nowy eBook z ekranem E Ink Carta


Autor: DYD | 18:26
(4)
Oferta czytników firmy PocketBook wyposażonych w wyświetlacz E Ink Carta za tydzień powiększy się o model PocketBook Touch Lux 3. Dzięki wykorzystaniu technologii E Ink Carta tekst wyświetlany na ekranie PocketBook Touch Lux 3 ma wyższy kontrast (o 50%) i lepszą widoczność w słońcu (o 20%) w porównaniu z wcześniejszymi rozwiązaniami E Ink. Rozdzielczość HD (1024x758 pikseli) ma być gwarancją doskonałej ostrości czcionek i grafik w czytanych e-bookach. „Po sukcesach dwóch poprzednich modeli z serii Touch Lux zdecydowaliśmy się na kolejny czytnik tej rodziny – Touch Lux 3”, wyjaśnia Maksym Zhelezniak, Szef Działu Sprzedaży PocketBook S.A. na obszar Europy Środkowej i Wschodniej.

„Zależało nam, aby użytkownicy mieli jeszcze większy komfort podczas e-czytania, dlatego skorzystaliśmy z wyświetlaczy E Ink Carta. Dzięki nim rozdzielczość jest wyższa, a tekst bardziej wyraźny i czytelny”.

Podobnie jak poprzednie modele z tej linii najnowszy czytnik wyposażony został w przednie podświetlenie, 4 GB pamięci wewnętrznej oraz gniazdo na kartę microSD o pojemności do 32 GB. Z procesorem o taktowaniu 1GHz i 256 RAM pamięci operacyjnej urządzenie zapewnia płynne czytanie i szybką reakcję niezależnie od użytkowanej aplikacji. PocketBook Touch Lux 3 obsługuje bez konwersji pliki tekstowe w 18 formatach oraz obrazy z rozszerzeniami JPEG, BMP, PNG i TIFF.

Urządzenie dostępne w trzech kolorach - białym, szarym i czarnym – ma wbudowane łącze Wi-Fi, za pośrednictwem którego użytkownik może korzystać z dostępu do usług internetowych, takich jak Dropbox, Send-to-PocketBook oraz PocketBook Sync.

Sugerowana cena PocketBook Touch Lux 3 wynosi 529 zł.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Touch Lux 3”.... (autor: Obidion | data: 17/04/15 | godz.: 00:47)
  Skad te cale sie wziely??

 2. procesor 1 GHz i 256 ramu (autor: kombajn4 | data: 17/04/15 | godz.: 05:24)
  jak w poprzednich modelach. czyli to samo co o mnie PocketBook 624 Basic Touch. Dziękuje postoje w takim razie bo to szrot jakich mało wszystko działa powoli i ociężale, a o otwieraniu dużych pdfów (~100mb) można zapomnieć bo co prawda są obsługiwane ale już przy przewijaniu stron urządzenie potrafi się zamyślić na dłuższą chwile (i nie chodzi mi o standardowe lagi przy odświeżaniu ekranu eink tylko o kilku sekundowe okresy namysłu). A na dodatek w tym modelu ten biedny procesor musi ogarnąć wyższą rozdzielczość niż u mnie. Słowo daje ludzie narzekają na optymalizacje androida ale jakby to zobaczyli to zwątpili by w inteligencje inżynierów odpowiedzialnych ten złom.

 3. dali taki procek zeby z wi-fi potrzymal choc z 10 dni :P (autor: faf | data: 17/04/15 | godz.: 10:24)
  ja mam PRS-300 soniacza - formatowanie jebooka trwa kila minut - tylko nie mam poki co alternatywy bo te 5" wlazi do byle kieszeni

 4. widać jak android mózgi wypalił (autor: vasart | data: 21/04/15 | godz.: 18:04)
  bo nie ma 8 rdzeni i 32gb pamięci to musi być be.
  pierwsza wersja jest technicznie słabsza od tej, ale działa tak, że nie mam się do czego przyczepić.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.