Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 21 kwietnia 2015 
    

Dell rozszerza swoją serię monitorów z rozdzielczością WHQD


Autor: Giray | źródło: nvworld.ru | 06:08
Firma Dell rozszerzyła gamę monitorów nowym produktem o symbolu P2416D, który jest zaliczany do modeli profesjonalnych tej firmy. Nowy monitor otrzymał ekran o przekątnej 23,8" i rozdzielczości 2560х1440 pikseli, co odpowiada gęstości 123,42 pikseli na cal. Sama matryca została wykonana przez AU Optronics (AUO) w technologii AHVA (Advanced Hyper-Viewing Angle). Zastosowany panel M238DAN01.0 (który według specyfikacji jest bardzo zbliżony do IPS produkcji LG), oferuje nabywcom monitora jasną, matową powierzchnię i zapewnia wysoki kontrast obrazu, który w trybie statycznym osiąga 1000:1.

Kąty widzenia monitora wynoszą 178°/178°, posiada on również procesor koloru 8-bitowego. W monitorze zastosowano podświetlenie WLED, które według inżynierów Della gwarantuje 99% pokrycia palety sRGB. Czas reakcji panelu przy przejściu od szarości do szarości wynosi 8 ms. W "szybkim trybie" może osiągnąć 6 ms, jednak 8 ms jest wartością przeciętną.
Monitor otrzymał podstawę, która pozwala na obracanie, przechylanie i zmianę wysokości, co powinno pozytywnie wpływać na wydajność pracy. Monitor możemy podłączyć za pomocą kilku interfejsów, gdyż jest on wyposażony w 4 porty USB 2.0, port VGA, DisplayPort 1.2, oraz HDMI 1.4, co sprawia, że monitor jest praktycznie zgodny z dowolną kartą graficzną.
Gwarancja na monitor P2416D wynosi trzy lata. Producent obiecuje wymienić monitor w przypadku obecności jednego bad piksela. Cena urządzenia wynosi 375 dolarów USA.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.