Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 21 kwietnia 2015 
    

Dane techniczne nowego smartfonu BlackBerry Oslo


Autor: Giray | źródło: Fudzilla | 06:21
Kanadyjska firma BlackBerry, która wydaje się z powodzeniem radzić sobie z kryzysem, przygotowuje się do ogłoszenia następcy BlackBerry Passport. Smartfon noszący nazwę BlackBerry Oslo, został pokazany w kuluarach targów MWC 2015. Wczoraj zaś odtajniono jego specyfikację, a także termin premiery i oficjalne zdjęcie. BlackBerry Oslo jest podobny do BlackBerry Passport pod względem wyglądu i specyfikacji, jednak z pewnymi ulepszeniami. Posiada ekran dotykowy w kształcie kwadratu o rozdzielczości 1440 x 1440 pikseli, 13-mpix tylną i 2-mpix przednią kamerę, a także akumulator 3450 mAh. Jako systemu operacyjnego użyto oczywiście BlackBerry OS w wersji 10.3.2.

Publiczny debiut BlackBerry Oslo zaplanowano na 30 czerwca bieżącego roku. Początkowo zakładano, że będzie on wydany wyłącznie na rynek chiński, a teraz źródła donoszą o planach BlackBerry dotyczących sprzedaży tego urządzenia na całym świecie Jego cena jeszcze nie jest jeszcze znana, ale prawdopodobnie będzie tańszy niż BlackBerry Passport.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.