Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 23 kwietnia 2015 
    

Super Talent zapowiedział szereg modeli SSD o symbolu SJ2


Autor: Giray | źródło: nvworld.ru | 22:06
Producent nośników pamięci opartych na pamięci NAND Flash, Super Talent Technology zaprezentował swój nowy dysk mSATA JS2, przeznaczony dla przemysłu i systemów wbudowanych. W ten sposób firma zaktualizowała swoją linię dysków SSD, oferując duży przyrost prędkości dla dysków w tym formacie. Nowy dysk jest oparty na pamięci NAND MLC. Teraz rozwiązania mobilne i przemysłowe mogą być wyposażone w dyski z prędkością zapisu 160 MB/s i odczytu z prędkością 480 MB/s.

Biorąc jednak pod uwagę małe wymiary dysku, korzyści dla urządzeń komputerowych przy użyciu mSATA SJ2 są wymierne. Linia dysków SSD będzie dostępna w pojemnościach od 16 GB do 128 GB. Urządzenie obsługuje interfejs SATA III i jest wielkości Mini PCIe. Wymiary urządzenia wynoszą 50,8х29,85х3,5 mm.
Producent widzi zastosowanie swojego odświeżonego SSD w branży lotniczej, systemach wbudowanych, urządzeniach medycznych i automatach do gier.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.