Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Piątek 24 kwietnia 2015 
    

Premiera Heroes of the Storm w czerwcu


Autor: Giray | źródło: nvworld.ru | 08:14
(2)
Gra akcji pod tytułem Heroes of the Storm, w końcu otrzymała datę premiery. Jej producent, Blizzard, poinformował, że gra będzie dostępna dla wszystkich 2 czerwca tego roku. Heroes of the Storm to jedna z najbardziej oczekiwanych gier z gatunku MOBA. Testowanie gry odbywało się już od dłuższego czasu. Początkowo w projekt zaangażowanych było niewiele osób, jednak z czasem w beta testach brało udział coraz więcej graczy na całym świecie. 20 maja rozpoczną się otwarte testy dla wszystkich, którzy chcą poznać grę przed oficjalną premierą, która odbędzie się 2 czerwca.

Od czerwca tego roku gracze będą mogli wcielić się w rolę bohatera z wszechświatów Diablo, Starcraft, Warcraft i nawet z Lost Vikings i walczyć ramię w ramię z 4 innymi graczami w jednej drużynie, aby zwyciężyć przeciwników, wykorzystując do tego umiejętności, taktykę i mechanikę kart.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Fajnie. (autor: Pider | data: 24/04/15 | godz.: 14:54)
  O optymalizacja jest tak zje***a, że brak mi słów. Mikroprzycięcia, nie mogę paskować gry na WIN 8.1 bo potem wywala automatycznie czasami do pulpitu. W wersji klienta 64bit, nie działa skype, Chrome ma problemy w odtwarzaniu filmów/muzyki na youtube przy użyciu html5. Idiotyczne wyprzedzanie serwera, po disconnectcie. Błędy w alokacji pamięci. Jednak 8GB RAM to chyba za mało dla tej gry? Potrafi do 5GB dojść, naprawdę, 5 GB? Zmiana ustawień z minimum na ultra na R9 290x nie przynosi praktycznie żadnych zmian, mikroprzycięcią są dalej. Wymieniać jeszcze można.

  Blizzard ruszył by tyłek i wziął się za pisanie nowego silnika, bo przynajmniej mi Hots wykorzystuje tylko 1 rdzeń... Żenada.

  A myślałem, że tylko gry spod logo Gamework są żenująco zoptymalizowane...


 2. @Pider (autor: djXone | data: 24/04/15 | godz.: 20:51)
  Ciekawe, bo mi chodzi bezbłędnie ta gra na najwyższych ustawieniach, mega płynnie bez ani jednego przycięcia.

  Co do Skype to nie wiem, ale z GTA też nie działa, nie da się pisać, tak więc to wina Skype, z każdą aktualizacją działa coraz gorzej!


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.