Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Poniedziałek 27 kwietnia 2015 
    

Bluetoothowe słuchawki AP-B21 dla aktywnych


Autor: DYD | 17:18
(2)
Firma ART powiększyła swoją ofertę o akcesoria dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Bezprzewodowe, douszne słuchawki AP-B21 łączą się z urządzeniami mobilnymi za pomocą modułu Bluetooth. Słuchawki zostały przygotowane z myślą o osobach, które lubią aktywnie spędzać czas i równocześnie cieszyć się ulubioną muzyką. Niewielkie rozmiary i elastyczny pałąk zapewnią wygodę odsłuchu w trakcie biegania. Model AP-B21 wyposażony został w moduł Bluetooth 4.0, zatem nie będzie problemu z przeszkadzającym w trakcie ćwiczeń przewodem. Ponadto, słuchawki mogą być sparowane z dwoma urządzeniami jednocześnie, dzięki temu szybko możemy przełączyć się między telefonem a tabletem.

Magnetyczne mocowanie pozwala na umieszczenie słuchawek w pałąku. Szereg przycisków umożliwia obsługę urządzenia. Możemy zmieniać głośność, przełączać utwór oraz odebrać/zakończyć połączenie przychodzące. Wbudowany mikrofon pozwala prowadzić rozmowy telefoniczne bez konieczności wyciągania telefonu.

Pasmo przenoszenia ART AP-B21 mieści się w przedziale od 20 Hz do 20 kHz. Impedancja wynosi 32 Ohm. Czułość to 115 dB.

ART AP-B21 dostępne są w kolorach czarno-czerwonym i srebrno-czarnym (ART AP-B21-S). Model objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 99 zł brutto.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. "Bluetoothowe ... Słuichawki" (autor: Sławekpl | data: 28/04/15 | godz.: 06:39)
    DYD po południu kofeina też się przydaje ;)

  2. słuchawki AP-B21 dla aktywnych (autor: Alt555 | data: 29/04/15 | godz.: 23:39)
    "dzięki temu szybko możemy przełączyć się między telefonem a tabletem " . No tak podczas biegania to te urządzenia są niezbędne . Dodałbym do tego jeszcze np. laptop itp. itd.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.