Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 29 kwietnia 2015 
    

Nie kupimy Oculus Rift w tym roku


Autor: Giray | źródło: overlockers.ru | 08:00
W raporcie kwartalnym Facebooka, można znaleźć wiele ciekawych informacji. Jedną z nich jest komentarz CFO o perspektywach wejścia na rynek gogli Oculus Rift. Jak wiadomo, firma Oculus VR od jakiegoś czasu należy do Facebooka, więc w posiadaniu "wyższej instancji" są informacje o planach spółek zależnych. Według przedstawicieli Facebooka, Oculus Rift jest wciąż w fazie rozwoju i wszelkie dywagacje na temat czasu jego pojawienia się na rynku są przedwczesne. Sam Oculus VR również zmienił retorykę. Do niedawna obiecywał wypuścić Oculus Rift za wszelką cenę na rynek przed końcem 2015 roku, obecnie woli frazesy, że wszystko idzie dobrze, że wsparcie Facebooka dało Oculus Rift ogromną szansę.

Należy też pamiętać, że konkurencyjne rozwiązania HTC/Valve i Sony wejdą do sprzedaży odpowiednio jesienią tego roku i na wiosnę przyszłego roku, a Samsung już w tej chwili sprzedaje "ramki" zmieniające jego flagowy smartfon w kask rzeczywistości wirtualnej.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.