Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 29 kwietnia 2015 
    

20-calowy tablet Panasonica dostanie nowszy procesor


Autor: Giray | źródło: nvworld.ru | 10:10
(2)
20'' Toughbook Panasonica, komputer, który ta firma uważa za tablet, jest jednym z pierwszych Tablet PC z rozdzielczością 4K. Jest przeznaczony dla przemysłu i specjalistów, którzy za jedną sztukę tego ciekawego urządzenia muszą zapłacić 6000 dolarów. Teraz japoński gigant zapowiedział unowocześnienie procesora komputera, oraz nowe i niższe ceny. Na ich temat na razie nic nie wiadomo, wiemy tylko tyle, że dotychczasowy CPU Intel Core i5 3437U zostanie zastąpiony układem z rodziny Broadwell. Prawdopodobnie przy okazji zmienią się inne elementy wewnątrz tego urządzenia.

Przypomnijmy, że Panasonic Toughbook 20'' ma na pokładzie 8 GB pamięci DDR3, 256 GB SSD i kartę graficzną NVIDIA GeForce GT 745M. Pracuje oczywiście pod kontrolą Windows 8.1, jednak zważywszy na to że premiera odświeżonej wersji zapowiedziana jest na lipiec, pojawić się może Windows 10. Urządzenie posiada interfejsy USB 3.0, Ethernet, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.0 a także wyjście wideo mini DisplayPort.
Panasonic Toughbook dla zmniejszenia masy jest wykonany ze stopu magnezu, co jednocześnie zapewnia wytrzymałość niezbędną do zastosowań przemysłowych, gdyż Toughbook może wytrzymać upadek z 70 cm podczas pracy. Prace na nim ułatwiać też powinna stacja dokująca, zmieniająca tablet w komputer, w którą producent wyposażył ten oryginalny produkt.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: radonix | data: 29/04/15 | godz.: 13:43)
    Cena wprost zwala z nóg.

  2. cena jest OK (autor: Conan Barbarian | data: 29/04/15 | godz.: 18:02)
    Odszukałem tylko cenę i rzecz przestała mnie interesować, gdyż będzie na rynku niezauważalna.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.