Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 30 kwietnia 2015 
    

Szef Foxconna przyznał się do wspierania interesów TSMC


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 22:13
(2)
Dyrektor Generalny tajwańskiej firmy Hon Hai Precision Industry Co., lepiej znanej jako Foxconn, przyznał, że lobbował u Apple dla producenta układów scalonych Semiconductor Manufacturing Company Taiwan czyli w skrócie TSMC. Udało mu się wpłynąć na spółkę z Cupertino, że podzieliła ona zamówienie na produkcję procesorów Apple A9 dla następnego iPhone i iPada pomiędzy TMSC a Samsungiem z Korei Południowej. Z nieoficjalnych informacji wynika, że 70% zamówienia przypadło Samsungowi a reszta TSMC.

Zdarzenie wyraźnie pokazuje jak w innych krajach narodowy biznes potrafi się wzajemnie wspierać, czego niestety nie możemy zauważyć w naszym kraju.

 


    
K O M E N T A R Z E
    

  1. kij tam (autor: Janosiczek | data: 30/04/15 | godz.: 23:37)
    Apple nigdy nie będzie/ nie zdobędzie palmy pierwszeństwa. Apple jest dla snobów. Chcesz sobie psuć życie kupując coś co jest niekompatybilne z wszystkim ? proszę bardzo.
    Oczywiście nie tylko o to chodzi. Ale jest już późno i nie chce się rozpisywać.


  2. wcale nie musza byc pierwsi... (autor: g5mark | data: 4/05/15 | godz.: 00:26)
    ...robia to w czym sa najlepsi a to czy ktos kupi, to kwestia gustu. Apple robi tylko sprzet z wysokiej póki i mają na to popyt. Z drugiej strony popatrz na androida, co producent to inna polityka. po 1-2 latach możesz już nie dostać aktualizacji jeśli nie masz nexusa, ktory do najtańszych też nie należy. W przypadku apple, nawet stary iPhone4 jest jeszcze aktualizowany. Inna sprawą są ich ceny.Dla nas wydają się z kosmosu ale w US to cena w zasięgu klasy średniej, bo ludzie tam więcej zarabiają i stać ich na taki gadżet.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.