Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 4 maja 2015 
    

Nowy telefon DECT Fritz!Fon C4 już dostępny w Polsce


Autor: DYD | 23:09
(4)
Za sprawą nowego telefonu Fritz!Fon C4, AVM dodaje do swojego portfolio rozwiązań DECT trzeci teledon po modelach M2 i MT-F. Biały telefon C4 obsługuje telefonię HD i posiada system głośnomówiący z pełną, jednoczesną transmisją dwukierunkową (full-duplex), a przy wykorzystywaniu go wraz z routerem Fritz!Box, oferuje dostęp do wielu skrzynek głosowych i książek adresowych. Kolorowy wyświetlacz, stereofoniczne gniazdo słuchawkowe zapewniają wygodę w czasie rozmowy telefonicznej i słuchania muzyki.

Bezprzewodowa słuchawka telefoniczna wyposażona jest również w czujnik ruchu oraz jasności otoczenia. Fritz!Fon C4 posiada także wbudowany odtwarzacz multimedialny i aplikacje internetowe, np. czytnik kanałów RSS i pocztę e-mail. Zaimplementowana dodatkowo funkcja inteligentnego domu Smart Home, umożliwiająca zarządzanie gniazdkami Fritz!DECT 200. Nowy Fritz!Fon C4 obsługuje różne języki (polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski i hiszpański), zgodnie z interfejsem routera Fritz!Box. Aktualizacje oprogramowania zapewniające nowe funkcje, realizowane są za naciśnięciem jednego przycisku. Sugerowana cena Fritz!Fon C4 - 299 PLN.

Jako dodatek do telefonii w doskonałej jakości HD, Fritz!Fon C4 oferuje także wbudowany odtwarzacz multimediów. Pozwala on słuchać muzyki zapisanej w routerze Fritz!Box lub innych serwerach mediów obsługujących standard UPnP. Fritz!Fon może być również wykorzystany jako kontroler funkcji inteligentnego domu Smart Home, np. do włączania urządzeń za pomocą inteligentnych gniazdek Fritz!DECT 200. Paletę funkcji dopełnia zestaw aplikacji internetowych, jak np. klient poczty elektronicznej, odtwarzacz internetowych stacji radiowych i podcastów oraz czytnik kanałów RSS. Wysokiej jakości ekran o rozdzielczości 240 x 320 pikseli, odwzorowujący 262 000 kolorów, podświetlana klawiatura i intuicyjne menu, pomagają użytkownikowi nawigować, wykonywać połączenia i korzystać z wielu aplikacji internetowych.

Użytkownicy Fritz!Fon mogą konfigurować różne dzwonki lub nawet wykorzystać w tym celu pliki muzyczne z odtwarzacza multimedialnego. Model ten, w połączeniu z routerem Fritz!Box, umożliwia korzystanie z kilku automatycznych sekretarek, czytelnych list połączeń i książek telefonicznych zawierających do 300 wpisów, obejmujących także kontakty internetowe. O nadchodzących połączeniach, wiadomościach pozostawionych na sekretarce, poczcie elektronicznej oraz dostępnych aktualizacjach oprogramowania użytkownik powiadamiany jest komunikatem na na wyświetlaczu oraz za pomocą sygnalizatora MWI, a reakcja nie wymaga więcej niż naciśnięcia jednego przycisku. Każdy użytkownik może skonfigurować swoje ulubione funkcje, aby jeszcze bardziej usprawnić dostęp do najczęściej używanych opcji menu i treści.

Gdy aktywny jest tryb Eco, transmisja radiowa jest zupełnie wyłączona w bazie DECT, a aparat Fritz!Fon znajduje się w trybie uśpienia. Czuły sensor jasności otoczenia pozwala wydłużyć pracę na baterii do sześciu dni, dostosowując jasność ekranu i podświetlenie klawiatury do warunków zewnętrznych. Wbudowany czujnik ruchu wybudza słuchawkę z trybu uśpienia, gdy użytkownik bierze ją do ręki. Tak, jak we wszystkich telefonach DECT marki AVM, każde połączenie jest standardowo szyfrowane.

Wszystkie modele routerów Fritz!Box, posiadające wbudowaną bazę DECT - niezależnie od tego, czy przewidziane są do pracy z łączem DSL, kablowym, czy LTE - obsługują telefon Fritz!Fon C4. Router Fritz!Box posiada całą gamę funkcji komfortowych i aplikacji sieciowych, z których można korzystać także za pomocą Fritz!Fon C4. Odpowiednie ustawienia dostępne są w interfejsie konfiguracyjnym routera Fritz!Box. Głos, materiał audio i dane sterujące, generowane przez router Fritz!Box są przesyłane w postaci zaszyfrowanej za pomocą wszechstronnej technologii DECT. Do swoich rozwiązań Fritz!Box i Fritz!Fon, AVM oferuje regularne aktualizacje oprogramowania.

Najważniejsze cechy Fritz!Fon C4

• Telefonia w jakości HD
• System głośnomówiący z pełną, jednoczesną transmisją dwukierunkową (full-duplex) i odsłuch w jakości HD
• Kolorowy ekran, podświetlana klawiatura, stereofoniczne gniazdo słuchawkowe jack
• Czujnik ruchu i jasności otoczenia
• Szyfrowana transmisja połączeń telefonicznych w standardzie, w celu zwiększenia bezpieczeństwa
• Obsługa kanałów RSS, radia internetowego i podcastów
• Odczyt przychodzącej poczty elektronicznej i redagowanie odpowiedzi
• Sterowanie urządzeniami sieciowymi zgodnymi ze standardem UPnP (DLNA) i Smart Home
• Książka telefoniczna mieszcząca 300 wpisów, kontaktów internetowych oraz automatyczne sekretarki
• Połączenia oczekujące, przekierowanie rozmów, zawieszenie, routing połączeń, przekazywanie i konferencje trójstronne
• Czas rozmowy do 10 godzin, do 6 dni w trybie czuwania
• Listy połączeń, alarm, elektroniczna niania, funkcja "nie przeszkadzać"
• Tryb Eco DECT: automatyczne wyłączanie interfejsu radiowego w trybie czuwania
• Aktualizacja oprogramowania z nowymi funkcjami za naciśnięciem jednego przycisku


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. "Kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości" (autor: dominikmjm | data: 5/05/15 | godz.: 08:50)
  "Wysokiej jakości ekran o rozdzielczości 240 x 320 pikseli"
  No to poszaleli ;)


 2. phi... jesli telefonia (autor: pandy | data: 5/05/15 | godz.: 09:56)
  to tylko w jakosci UD - tak wiec sorry no bonus ale to jest staroc...

 3. ale o so chodzi? (autor: Apollo129 | data: 5/05/15 | godz.: 12:49)
  bardzo ladna słuchawka do domu
  cena lekko zbzikowana, ale jak ktos ma lodowke, telewizor, pralke pod net podpięte to i telefon sobie podepnie i dla niego taki wynalazek

  dla calej reszty philips sluchawka za 90 zł:)
  albo rezygnacja na rzecz komorkowca....


 4. UD, what? (autor: Pio321 | data: 6/05/15 | godz.: 01:21)
  Uchyl może rąbka tajemnicy co to takiego

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.