Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 8 maja 2015 
    

Oculus Rift najprawdopodobniej do kupienia na początku przyszłego roku


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 07:04
(1)
Jak na razie jesteśmy światkami tasiemcowego serialu p.t. "Oculus Rift", którego akcja dotyczy głównie przesuwania daty premiery tego oczekiwanego urządzenia, przy jednoczesnym podgrzewaniu nastrojów potencjalnych nabywców. W najnowszym odcinku dowiedzieliśmy się o dacie rynkowego debiutu na początku przyszłego roku. Tym razem twórcy tego urządzenia obiecują że na pewno je będziemy mogli kupić, oczywiście o ile starczy nam funduszy, gdyż pełnię możliwości tego typu urządzenia pokazują dopiero przy współpracy z odpowiednio wydajną kartą graficzną.

Dla tych co nie mogą się doczekać chwili, kiedy ta zabawka znajdzie się w ich rekach trochę pocieszenia: zamówienie będą mogli złożyć jeszcze w tym roku. Dodatkowo producent cały czas pracuje nad poprawą ergonomii i śledzenia ruchów użytkownika, więc przez kolejne opóźnienie dostaniemy produkt lepiej dopracowany. Dodatkowo Oculus VR obiecuje na bieżąco informować o parametrach urządzenia jak też i o postępie prac nad jego rozwojem.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Giray daruj sobie "wycieczki" (autor: Sławekpl | data: 8/05/15 | godz.: 10:32)
    przekaż info, wycieczki to w komentarzach, już to kilka razy było pisane

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.