Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 22 maja 2015 
    

Wirtualny faks dla twojej firmy


Autor: Artykuł reklamowy | 07:06
(3)
Choć tradycyjne faksy przeważnie wyszły już z użycia, część firmy oraz przedsiębiorstw w dalszym ciągu potrzebuje tego typu usługi, m.in. do przesyłania dokumentów. Jednakże stacjonarne urządzenie jest nieporęczne i nieopłacalne: zajmuje zbyt wiele miejsca, pobiera niepotrzebną energię i brak w nim opcji, które uczynią z niego wydajną maszynę. No chyba, żeby zdecydować się na jego wersję internetową.
            Telefon i faks online

            Marka FCN, funkcjonująca na polskim rynku od 8 lat, to jeden z głównych operatorów sieci VoIP. Oprócz telefonii internetowej oferują oni także szereg usług telekomunikacyjnych dla firm – w tym wirtualny faks. Jest to cyfrowy odpowiednik tradycyjnego urządzenia, który jest tańszy i wygodniejszy w użyciu. W ofercie FCN funkcjonuje on jako dodatek do pakietów abonamentowych lub płatności prepaid – wszystko zależy od potrzeb i możliwości finansowych użytkownika.

            Łatwy dostęp

            Podstawową zaletą wirtualnego faksu jest bardzo łatwy dostęp. Funkcjonuje on bowiem nie jako urządzenie stacjonarne, lecz aplikacja mobilna, którą można zainstalować na komputerze lub dowolnym urządzeniu przenośnym. Dzięki temu użytkownik może skorzystać z niego, kiedy tylko chce i kiedy ma połączenie z internetem. By przefaksować dokument, wystarczy jedynie uruchomić panel użytkownika, zrobić zdjęcie i przesłać go do odbiorcy.

            Dokumenty na wyciągniecie ręki

            Aplikacja mobilna gwarantuje również dostęp do przesyłanych i odbieranych dokumentów w dowolnym momencie. Dzięki temu użytkownik ma pod kontrolą wszystkie przesyłane formularze i wiadomości. Mobilny faks pozwala na drukowanie najważniejszych dokumentów. Pozwala to więc na zaoszczędzenie środków na wydrukach, których w rzeczywistości nie potrzebujesz. Nie tylko eliminuje to kłopot z nadmiarem dokumentów, lecz również jest to rozwiązanie ekologiczne. A wszystko za sprawą internetowego faksu.

            Niezależnie od wybranej oferty, faks rozliczany jest indywidualnie, metodą prepaid. Pozwala to na korzystanie z niego dowolnym dla użytkownika momencie i w zakresie, jakiego potrzebuje. Dzięki temu środki przeznaczone na faks nie przepadają – każdy użytkownik może doładować go wtedy, kiedy tego potrzebuje. Do oferty Wirtualna Centrala internetowy faks może zostać dołączony jako darmowy pakiet dodatkowy.

            Więcej informacji na stronie: www.fcn.pl


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. TTTTTTTTTTwojej firmy do jasnej ciasnej (autor: Sławekpl | data: 24/05/15 | godz.: 16:41)
    wrrr

  2. @01 (autor: Dziadek Żniwiarz | data: 25/05/15 | godz.: 18:02)
    A wcale, że nie. Dobrze jest! :-P

  3. Dziadek Żniwiarz; a łyżka na to, - niemożliwe (autor: Sławekpl | data: 26/05/15 | godz.: 09:48)
    :-P

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.