Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 27 maja 2015 
    

Szybki wydruk doskonalej jakości


Autor: Artykuł reklamowy | 08:00
(5)
W każdym biurze, a także w naszych domach poza komputerem niezbędna jest drukarka. Codziennie tworzymy dokumenty niezbędne do pracy i nauki, które możemy wydrukować w różnych formatach, a także w formie czarno-białej, lub kolorowej. Od wielu lat niesłabnącą popularnością cieszą się drukarki laserowe, które nie tylko pozwalają nam na otrzymywanie dobrej jakości wydruków, ale również nie są zbyt kosztowne w eksploatacji.

Poszczególne modele mają odmienną szybkość drukowania. Podczas gdy drukarki monochromatyczne mogą w czasie 1 minuty pozwolić nam na uzyskanie nadruku na ok. 20 stronach, w przypadku drukarek kolorowych liczba ta zmniejsza się o połowę. Konkretne urządzenia umożliwiają nam uzyskiwanie wydruków o różnej rozdzielczości. Dodatkowo warto podkreślić fakt, że naniesione na arkusze papieru symbole szybko wysychają, przez co nie następuje ich rozmazywanie. Drukować możemy zarówno dokumenty, jak i zdjęcia, dzięki czemu sami możemy przygotowywać albumy, które uwieczniają najpiękniejsze chwile z naszego życia.

Jednym z najciekawszych rozwiązań technicznych, jakie zostało wprowadzone we współczesnych drukarkach laserowych jest możliwość korzystania z sieci bezprzewodowej. Znacznie ułatwia to prace np. w grupach roboczych i przesyłanie poszczególnych arkuszy pomiędzy uczestnikami. W wielu przypadkach mamy do czynienia z urządzeniami, które posiadają łatwe w obsłudze wyświetlacze dotykowe.

Cecha charakterystyczną współcześnie produkowanych drukarek laserowych jest cicha praca, nie zakłócająca innych czynności. Poza tym mamy do czynienia z urządzeniami ekologicznymi i energooszczędnymi. Zmniejszone wydzielanie ciepła podczas drukowania w żaden sposób nie wpływa negatywnie na nasze środowisko, a najwyższa klasa energetyczna gwarantuje, że nie poniesiemy z związku z użytkowaniem sprzętu dużych kosztów. Możemy wybierać spośród produktów o większych rozmiarach, które idealnie sprawdzą się w biurach, lub kompaktowe drukarki- idealne do użytku domowego.

Dokumenty towarzyszą nam każdego dnia, zarówno w pracy jak i podczas nauki. W związku z tym należy zdecydować się na zakup ekonomicznego urządzenia, które pozwoli nam na otrzymywanie wydruków wysokiej jakości, a jednocześnie nie będzie drogie w eksploatacji. Współczesne drukarki laserowe spełniają wszystkie te wymagania, a dodatkowo jeżeli sięgniemy po kombajny wielofunkcyjne, możemy zyskać dodatkowo: skaner, faks, a także kopiarkę.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

 1. no i... (autor: ditomek | data: 28/05/15 | godz.: 07:12)
  .. co dalej?

 2. ditomek "Artykuł reklamowy" kliknij na dole tekstu na (autor: Sławekpl | data: 28/05/15 | godz.: 10:35)
  "drukarki laserowe" to się przeniesiesz do Saturna, to jest to i... :)

 3. HP 1102w (autor: rookie | data: 28/05/15 | godz.: 10:52)
  I tonery ce285a za 49zl na 1600stron mi wystarcza.... Jakosc identyczna jak tonerow producenta za 300zl :)

  Ludzie kupuja drukarke w promocji a potem najczesciej tusze/tonery sa drozsze od samego urzadzenia... Inna kwestia to ekstremalna maksymalizacja zysku producenta, ktory nie chce zarobic 20-30% na produkcie tylko od razu 100-200%. Oj, nie ladnie :D


 4. mimo to (autor: ditomek | data: 28/05/15 | godz.: 14:34)
  można było zrobić to bardziej "elegancko"

 5. ditomek wiem, tekst napisany w trzeciej osobie (autor: Sławekpl | data: 28/05/15 | godz.: 15:07)
  jakby piszący był królową UK :P
  nie wiem co za .... (epitet) te teksty reklamowe wklepuje, są wręcz impertynenckie albo irytujące jak ten, do kogo się zwraca autor, do mnie (czytelnika) czy do dachowca który zagląda u mnie czasem przez okno? :P
  można wybrać bezpośrednią formę i zwrócić się do czytelnika w sposób kulturalny, odbiór tak napisanego tekstu będzie zupełnie inny, obecna forma tych tekstów jest trudna do strawienia dla mnie
  kulturalne formułowanie myśli i ogólnie pojęta grzeczność dla autora jest zbyt transcendentalna najwyraźniej


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.