Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Piątek 19 czerwca 2015 
    

Pierwszy androidowy smartfon BlackBerry ''Venice'' ukaże się w listopadzie


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 07:43
(1)
Dobrze poinformowane źródła rzuciły nieco światła na specyfikację i daty rozpoczęcia sprzedaży przyszłego flagowego smartfona BlackBerry, o nazwie kodowej ''Venice''. Pojawi się on w listopadzie 2015 r. i będzie pierwszym smartfonem kanadyjskiego producenta z Androidem. Według tych samych źródeł smartfon BlackBerry "Venice" będzie działać pod kontrolą 64-bit SoC Qualcomm Snapdragon 808 o częstotliwości taktowania 1,8 GHz i 3 GB pamięci RAM. Będzie posiadać ekran dotykowy o przekątnej 5,4 cala i rozdzielczości 2560x1440 pikseli. Kamery będą oczywiście dwie: 16 megapikseli główna i 5 megapikseli z przodu.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Żródła zbliżone do (autor: muerte | data: 19/06/15 | godz.: 13:31)
    BlackBerry podają, że Venice vel Slider będzie pracował pod kontrolą 10-tki. I to ma być nowy flagowiec. Natomiast niepotwierdzona plotka głosi, że BlackBerry pracuje nad urządzeniem z systemem Android o kodowej nazwie Praga. I to ma być raczej niszowy smartfon z dolnej półki cenowej. Praga ma zadebiutować przed premierą Slidera. I to IMHO wydaje się logiczne. Nie sądzę, żeby flagowiec miał mieć na pokładzie Andka. Zresztą, zaprezentowany już Slider miał na pokładzie 10-tkę. Jest jeszcze jedna opcja, że telefon zostanie wydany w 2 wersjach z Andkiem i 10-tką. Pożyjemy zobaczymy. Trzeba poczekać do listopada.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.