Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 22 czerwca 2015 
    

Druga generacja Apple Watch ma dostać kamerę


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 09:49
(2)
Po zaledwie dwóch miesiącach od rozpoczęcia sprzedaży Apple Watch dowiedzieliśmy się paru szczegółów o następnej generacji tego gadżetu. Ma on otrzymać kamerę, dzięki której użytkownicy mogą nawiązywać połączenia wideo przez FaceTime. Pojawi się również wsparcie dla FaceTime Audio. Inteligentny zegarek Apple ma stać się mniej zależny od iPhone. Ma w tym pomóc nowy układ Wi-Fi, który ma służyć także do określenia lokalizacji za pomocą triangulacji Wi-Fi. Apple przeprowadził badania rynku i okazało się, że użytkownikom Apple Watch nie przeszkadza czas pracy na baterii oraz fakt, że muszą ją doładowywać co noc.

Dlatego firma zdecydowała się nie zwiększać pojemności baterii w następnej generacji Apple Watch, koncentrując się na ważniejszych zagadnieniach.

Apple Watch drugiej generacji zostanie zaprezentowany w wersjach o różnej konstrukcji obudowy i paska. Apple szuka sposobów na przyciągnięcie klientów w wyższych przedziałach cenowych, dlatego możemy ujrzeć ten inteligentny zegarek w obudowach z takich materiałów jak platyna lub stop tytanu.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Bez kryształów (autor: Remek | data: 22/06/15 | godz.: 21:55)
    Svarovskiego nie kupię...

  2. mam szklana kule (autor: Pider | data: 23/06/15 | godz.: 11:07)
    w 3 generacji bedzie pomiar fallusa a w 4 generacji dodadza 128mb dla efektu plynnego interfejsu :) w 5 generacji bedzie mozliwe ogladanie filmow w 720p na zegarku. wyobrazcie sobie transformersow na haj endowych sluchawkach beats i ekraniku2"

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.