Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 22 czerwca 2015 
    

Pierwszy androidowy smartfon Blackberry zadebiutuje w sierpniu


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 11:23
(2)
Niedawno zamieściłem newsa o pierwszym smartfonie BlackBerry z systemem Android o nazwie kodowej "Venice", mającym ukazać się na rynku w listopadzie tego roku. Okazuje się, że ta informacja nie do końca była prawdziwa. Tak przynajmniej twierdzi GSMArena. Pierwszy smartfon Blackberry z systemem Android będzie nosił nazwę "Prague" a nie "Venice" i ukaże się już w sierpniu tego roku. Przeznaczony ma on być głównie na rynki krajów rozwijających się i oferowany w przystępnej cenie.

Nowy smartfon ukaże się w obudowie podobnej do BlackBerry Z3, czyli z dużym ekranem dotykowym i bez tradycyjnej klawiatury QWERTY. Niestety nic poza tym o tym urządzeniu jeszcze nie wiemy.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Każdy kolejny njus (autor: Yog-Sothoth | data: 22/06/15 | godz.: 15:16)
    to kupa niepotwierdzonych plotek, a nawet fałszywych informacji, czy naprawdę tego chcą czytający ten serwis?

  2. Giray... (autor: muerte | data: 22/06/15 | godz.: 16:51)
    Pod tamtym newsem o którym łaskawie Wspomniałeś, jest mój post. Już wtedy było wiadomo jak to bedzie wygladało.
    W tym newsie Piszesz: "Niestety nic poza tym o tym urządzeniu jeszcze nie wiemy" no może wy nic nie wiecie, bo nie chciało się wam szukać, bo już calkiem sporo wiadomo, w poprzednim wpisie usiłowałem Cię naprowadzić, ale jak widać nie udało się. Uparłeś się jak ......... na overclockers.ru. Poza tym portalem jest naprawdę sporo do poczytania. Jak na razie Twoje newsy są bardzo wątpliwej jakości i tresci, masz centralnie ludzi którzy to czytają. Po raz kolejny niestety.... Wiem, wiem, jak mi się nie podoba to mam spadać. Quo vadis TwojePC ?


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.