Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 26 czerwca 2015 
    

Współpraca trzech firm w celu utworzenia chmury opartej na SSD


Autor: Giray | źródło: nvworld.ru | 05:50
Tajwańska firma InnoDisk zajmująca się produkcją przemysłowych urządzeń do przechowywania danych, ogłosiła zamiar współpracy z producentem układów flash NAND, znaną wszystkim japońską firmą Toshiba i Super Micro Computer (Supermicro), firmą specjalizującą się w produkcji serwerów, stacji roboczych, pamięci, rozwiązań cloud computing i centrów danych. Powołana spółka została nazwana AccelStor.

Będzie ona produkować rozwiązania oparte na SSD, przeznaczone dla klientów z branży finansowej i telekomunikacyjnej. Zgodnie z umową Toshiba ma dostarczać pamięć NAND flash, a Supermicro systemy serwerowe. InnoDisk będzie odpowiedzialny za produkcję dysków SSD i kluczowych technologii oprogramowania.

Należy pamiętać, że nabycie w 2011 roku przez InnoDisk amerykańskiej firmy Actica pozwoliło Tajwańczykom uzyskać dostęp do amerykańskiego rynku serwerów i poszerzyć swoją bazę klientów.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.