Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 26 czerwca 2015 
    

Szef BlackBerry o przyszłych planach firmy


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 05:54
(1)
W wywiadzie dla Bloomberg TV prezes BlackBerry, John Chen potwierdził, że jego firma rozważa możliwość produkcji smartfona na platformie Android. Nie sprecyzował jednak, kiedy miałaby nastąpić premiera tego urządzenia, dodał tylko, że ujrzy on światło dzienne dopiero wtedy, kiedy Blackberry będzie w 100% pewne, że jest to bezpieczne urządzenie. Kanadyjski producent nie ma też zamiaru porzucić własnego systemu operacyjnego BlackBerry 10, i planuje, że jego najnowszy flagowy smartfon będzie działać pod jego kontrolą.

Premiera tego urządzenia ma nastąpić jeszcze w tym roku. W planach Blackberry znajduje się też "antybakteryjny" smartfon dla branży medycznej. Według prezesa firmy, Kanadyjczycy we współpracy z Cisco Systems i ThoughtWire Inc dostarczą tego typu urządzenia lekarzom i pielęgniarkom w klinice w Richmond Hill. Będą również zaangażowani w zakresie stworzenia oprogramowania dla szpitali. Na razie jest to jednak projekt pilotażowy.

Przenoszenie bakterii i infekcji w szpitalach pomiędzy pacjentami jest jednym z największych problemów służby zdrowia. Nosicielem bakterii może być nie tylko sprzęt medyczny, ale również telefony komórkowe. Zaś zakażenia szpitalne są jedną z najczęstszych przyczyn zgonów pacjentów w szpitalach.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Giray... (autor: muerte | data: 26/06/15 | godz.: 14:41)
    Smartfon "Prague" z Andkiem na pokładzie, premiera sierpień 2015. Pisałem o tym pod newsami które Zamieszczasz. Nie Pisz więc że nie wiadomo czy i kiedy, bo to już wiadomo conajmniej od miesiąca, o czym trąbią w zasadzie wszystkie portale związane z BB i nie tylko. Na jesieni planowana premiera Slider'a z 10 na pokładzie. To też już wiadomo.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.