Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Czwartek 2 lipca 2015 
    

First Flight: platforma crowdfundingowa od Sony


Autor: Giray | źródło: thg.ru | 08:00
Sony w przeszłości wielokrotnie wykorzystywał crowdfunding, aby zebrać fundusze na takie projekty jak inteligentny zegarek, elektroniczny papier czy gra Shenmue 3. Najwyraźniej japońska firma uznała taki system za bardzo wygodny i atrakcyjny, skoro uruchomiła własną stronę crowdfundingową. Na pewno nie bez znaczenia są też problemy finansowe Sony, które skutkują mniejszym budżetem na prace badawczo-rozwojowe.

W obecnej chwili istnieje tylko japońska wersja First Flight, bo tak właśnie został nazwany ten projekt. Prezentuje on pomysły, projekty i produkty opracowane przez pracowników Sony. Strona jest rozszerzeniem inicjatywy tej firmy znanej pod nazwą Seed Acceleration Program, mającej na celu wspieranie i stymulowanie nowych pomysłów biznesowych będących dziełem Sony. First Flight ma pomóc w zaprezentowaniu pomysłów i inspiracji, a następnie wdrożenie ich do realizacji jako nowych projektów i ich sprzedaży.
Obecnie nie wiadomo, czy Sony zamierza uruchomić inne wersje językowe First Flight. Jeśli jednak przedsięwzięcie uda się w Japonii, Sony może podjąć decyzję o rozszerzeniu jego zasięgu.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.