Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 2 lipca 2015 
    

Topowy HTC Aero ma dostać bardzo mocny aparat


Autor: Giray | źródło: thg.ru | 22:30
Na czerwcowym zgromadzeniu wspólników, prezes HTC, Cher Wang, uchylił rąbka tajemnicy odnośnie nowego flagowego smartfona, który jest obecnie przygotowywany do wypuszczenia na rynek. Ma to się stać już w październiku. Urządzenie posiada nazwę kodową HTC Aero, czyli tak jak najmocniejsze SAAB-y ;). Szczegółów co prawda nie znamy zbyt wiele, jednak widać, że od jakiegoś czasu HTC zwraca większą uwagę na możliwości fotograficzne swoich smartfonów.

Prekursorem tego był HTC UltraPixel. Z dostepnych informacji wynika, że flagowiec HTC nie powinien mieć kompleksów wobec całkiem niezłych aparatów fotograficznych, gdyż jasność obiektywu wynosząca f/1.9 czy też optyczna stabilizacja obrazu nie jest zbyt często spotykana wśród nawet niezłych urządzeń. Dodatkowo smartfon ma być wyposażony w większe niż zazwyczaj możliwości ręcznego ustawiania parametrów fotografowania, łącznie z zapisem w formacie RAW.
Ile z tego okaże się prawdą przekonamy się w październiku, a według innych źródeł w listopadzie.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.