Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 8 lipca 2015 
    

Microsoft Tossup pomoże zorganizować spotkanie


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 00:23
(1)
Często zdarza się, że aby rozwiązać jakiś problem organizujemy spotkanie paru osób. Wymaga to niekiedy sporo zachodu i niezłych umiejętności organizacyjnych. W tym celu może okazać się być pomocna mobilna aplikacja Microsoftu o nazwie Tossup. Jest ona przeznaczona dla urządzeń z systemem Android i iOS i jest kolejnym dowodem na zainteresowanie firmy z Redmond rynkiem aplikacji mobilnych. Tossup pozwala na tworzenie ankiet i wysyłania ich do swoich znajomych, żeby rozwiązać jakiś problem. Czy też za ile i gdzie się spotkać, i na co iść do restauracji.

Działa bardzo prosto: w aplikacji najpierw określamy zagadnienie, którym mamy się zająć ze swoimi znajomymi, a następnie wysyłamy je e-mailem lub SMS do wszystkich zainteresowanych. Jeśli znajomi nie zainstalowali tej aplikacji, zostaną najpierw poproszeni by to zrobić. Poza głosowaniem można też dodawać komentarze do tych zagadnień. Tossup nadaje się nie tylko do organizacji spotkań, ale także do rozwiązania wszelkich kwestii, które wymagają głosowania.

Jak już wspomniano aplikacja jest dostępna na Androida i iOS i można ją pobrać za darmo.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. nie moge sie doczekac babylake w 2018... (autor: g5mark | data: 7/07/15 | godz.: 20:43)
    ...ale najbardziej czekam na to co bedzie po 2018...moze juz nie bedzie wtedy CPU

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.