Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Środa 8 lipca 2015 
    

Fani są gotowi do tworzenia modyfikacji do Fallout 4


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 00:04
Wiele gier wydawanych na komputery osobiste przeżywa drugą młodość dzięki tworzonym przez fanów modyfikacjom. Często też zapaleni gracze poprawiają niedociągnięcia twórcy gry, czyniąc ja nie tylko bardziej wciągającą, ale i też bardziej przyjazną dla gracza. Podobnych przykładów można by tu mnożyć praktycznie w nieskończoność, tym bardziej że producenci gier zauważyli tę tendencję i wręcz zachęcają graczy do własnej twórczości. Proceder ten stał się na tyle popularny, że zaczyna dotyczyć gier których jeszcze nie ma w sprzedaży.

Niedawno okazało się, że twórcy modów do Fallouta 3 są przygotowani do rozpoczęcia prac nad dodatkami przeznaczonymi dla jego następcy.Modder znany pod pseudonimem Zealotlee zdradził swoje plany na pierwszą modyfikację dla Fallouta 4. Jego pierwszym projektem ma być działo elektromagnetyczne (czyli railgun) - potężna broń, która może zniszczyć wszystkich, którzy zagrażają życiu bohatera.
Chociaż broń akurat nie jest powodem do chwały, należy pamiętać, że świadczy to o dużym entuzjazmie społeczności wobec kolejnej gry z serii jak i też o dużych oczekiwaniach wobec niej.
Przypomnijmy, że Fallout 4 trafi do sprzedaży 10 listopada na PC i konsole nowej generacji.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.