Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 9 lipca 2015 
    

Microsoft przygotowuje nowe akcesoria dla smartfonów


Autor: Giray | źródło: thg.ru | 08:54
(1)
Tegoroczna oferta akcesoriów Microsoftu dla smartfonów wzbogaci się o cztery nowe produkty. Hiszpańskiemu serwisowi MicrosoftInsider udało się dowiedzieć nieco szczegółów na temat urządzeń zwanych Munchkin, Valora, Murano i Ivanna/Livana. Najciekawszym gadżetem spośród nowych produktów jest Munchkin, który najwyraźniej jest rodzajem stacji dokującej umożliwiającej korzystanie z nowej funkcji Continuum.

Przypomnijmy, że dzięki Continuum smartfon oparty na systemie Windows 10 może być podłączony do zewnętrznego monitora i urządzeń peryferyjnych, przekształcając się tym samym w komputer. Munchkin jest wyposażony w sporą ilość portów USB portów i wyjść wideo. Valora to z kolei nowa generacja Nokia Treasure Tag, który pomaga znaleźć użytkownikowi zagubione przedmioty, czy też poinformować gdy zbyt bardzo oddalił się od urządzenia. Valora posiada także nową funkcję Motion Guard, która ostrzega o ruchu "otagowanego" obiektu.

Microsoft planuje też wypuścić nowy bezprzewodowy mini-głośnik Ivanna/Livana i przystawkę do telewizora Murano. Nowe urządzenia będą dostępne jesienią tego roku.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. jestes pewien (autor: RusH | data: 9/07/15 | godz.: 20:15)
    ze te produkty ujrza swiatlo dnia?
    M$ wlasnie wpisal sobie do ksiag $7.6 MILIARDA strat zwiazanych z przejeciem Nokii, przypominam ze przejecie kosztowalo ich $7 miliardow :)


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.