Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 13 lipca 2015 
    

Plany Microsoft: co roku do sześciu nowych smartfonów z Windows Phone


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 06:21
(1)
Jak już wcześniej informowaliśmy Microsoft ogłosił zamiar restrukturyzacji swojego działu mobilnego. Nie jest to niczym dziwnym w świetle "sukcesów" tej firmy na rynku rozwiązań mobilnych. Z tego też powodu przeciętny użytkownik nie powinien zauważyć jakichś wymiernych efektów tych działań. Najważniejszym z nich wydaje się być zamiar konsolidacji wewnętrznej Microsoftu , czyli połączenia działów zajmujących się Windows, technologiami mobilnymi (Lumia), MS Surface, Xbox oraz HoloLens. Zespołem Microsoft Devices będzie kierował Terry Myerson.

Agencja informacyjna Bloomberg poinformowała o szczegółach przyszłości smartfonów Lumia. Według niewyjawionych źródeł, Microsoft ma zamiar stosować nieco podobne podejście do tego jakie ma Apple wobec iPhone. Linia smartfonów Microsoftu będzie podzielona na trzy kategorie cenowe i co roku będą prezentowane jedno lub dwa nowe urządzenia w każdej tych kategorii. Czyli inaczej mówiąc każdego roku możemy spodziewać się na rynku do sześciu nowych Lumii. Zmiana ta ma obowiązywać od przyszłego roku.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Giray (autor: djXone | data: 13/07/15 | godz.: 11:52)
    Gdzie ten twój android zamiast Windows?

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.