Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Poniedziałek 13 lipca 2015 
    

Pierwsze zdjęcia smartfona Lenovo Vibe P1 z nowym logo firmy


Autor: Giray | źródło: thg.ru | 07:16
W czerwcu na pierwszej konferencji Lenovo Tech World 2015 roku zostało zaprezentowane nowe logo tej firmy, które będziemy mogli ujrzeć na smartfonie Vibe P1, który notabene przeszedł już certyfikację w TENAA. Nowe urządzenie jest wyposażone w 5-calowy ekran 1280x720 pikseli, a jego "sercem" jest ośmiordzeniowy, 64-bitowy SoC MediaTek MT6753, pracujący z częstotliwością 1,3 GHz. Oprócz 2 GB RAM gadżet posiada pamięć masową 16 GB oraz gniazdo microSD. Wśród innych cech urządzenia można wymienić standardowe już dwie kamery - tylną 8-megapikselową i przednią 5 megapikseli.

Lenovo Vibe P1 powinien zadowolić użytkownika czasem pracy na baterii, gdyż producent umieścił w nim nadzwyczaj pojemną, czyli dokładnie 3900 mAh, co powinno zapewnić nawet kilka dni pracy smartfona. Jakość wykończenia urządzenia też jest niezła, choć nie jest to produkt z wysokiego segmentu cenowego. Znajdziemy tu oczywiście Androida 5.1.
Cena i czas pojawienia się na rynku Lenovo Vibe P1 nie zostały jeszcze ujawnione.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.