Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 20 lipca 2015 
    

Według AMD zaczyna się boom na gry w rzeczywistości wirtualnej


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 06:21
(1)
Zdaniem AMD technologia wirtualnej rzeczywistości stanie się źródłem wzrostu przychodów w najbliższych latach. Rosnący popyt na tego rodzaju rozwiązania pozwoli AMD na zwiększenie przychodów ze sprzedaży kart graficznych. Należy jednak pamiętać, że większość produktów przeznaczonych do tego rodzaju zastosowań jest obecnie w fazie rozwojowej, a ich dostawy na rynek rozpoczną się w przyszłym roku. Dotyczy to Oculus Rift i Sony Project Morpheus, ale na przykład debiut rynkowy HTC Vive ma nastąpić już najbliższej jesieni. Dlatego też AMD współpracuje z twórcami oprogramowania, aby zoptymalizować swoje produkty dla potrzeb wirtualnej rzeczywistości.

Szybki rozwój wirtualnej rzeczywistości według prezesa AMD ma się zacząć, gdy zaczną wychodzić gry wykorzystujące tę technologię. Dopiero później nowe możliwości zaczną być wykorzystywane przez inne formy rozrywki, a następnie trafią do oprogramowania edukacyjnego. Według AMD, w ciągu najbliższego roku będziemy świadkami przełomu w rozwoju wirtualnej rzeczywistości.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. AMD i developing gier (autor: Mario2k | data: 20/07/15 | godz.: 20:19)
    Dobry zart

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.