Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 21 lipca 2015 
    

Cougar zaprezentował nową mysz dla graczy


Autor: Giray | źródło: nvworld.ru | 21:54
Firma Cougar, zajmująca się produkcją urządzeń peryferyjnych do gier, wprowadziła na rynek dwie nowe myszy dla graczy - flagową o symbolu 550M i nieco uproszczoną 500M. Myszy zostały zaprojektowane we współpracy z kilkoma drużynami e-sportowymi, żeby stworzyć idealne urządzenie dla tego rodzaju aktywności sportowej. Nietypowy kształt pozwala na uzyskanie wysokiej prędkości działania podczas długich sesji grania przy minimalnym zmęczeniu, oraz zapewnia dokładne pozycjonowanie i duże możliwości indywidualnej konfiguracji.

Mysz 550M wyposażona jest w sensor optyczny SDNS-3988 o rozdzielczości 6400 dpi i częstotliwość próbkowania 1000 Hz. Oba te parametry mogą zostać podporządkowane konfigurowanym przyciskom myszy, na co pozwala dostarczane przez producenta oprogramowanie COUGAR UIX, i zapisane jako profil. Miejscem ich przechowywania jest pamięć wewnętrzna myszy, z skąd mogą być one w każdej chwili wywoływane przez użytkownika.

Nowa mysz będzie dostępna w dwóch kolorach - niebieskim i czarnym. Urządzenie posiada też dwie niezależne strefy podświetlenia i niezależnie definiowalny kolor każdej z nich, oczywiście z całego zakresu RGB.

Tańszy model jest prawie nie do odróżnienia od droższego. Wiadomo na razie, że zastosowany sensor ma niższą rozdzielczość wynoszącą 4000DPI.
Nowe myszy Cougara dostępne będą na początku sierpnia w cenach 39 i 59$.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.