Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 23 lipca 2015 
    

Zdaniem szefa Apple iPhone jeszcze nie wyczerpał swojego potencjału


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 08:12
(2)
Ostatni raport kwartalny firmy Apple wykazał, że 63% przychodów tej firmy pochodzi ze sprzedaży iPhone. W ujęciu wartościowym sprzedaż smartfonów wzrosła w ciągu roku o 59% , zaś średnia cena sprzedaży, i to w sytuacji wzmocnienia dolara i wzrostu cen w walutach lokalnych wzrosła o 99 dolarów do 660 dolarów. Droższe modele iPhone są popularne w Chinach i Azji. Krótko mówiąc, wszystkie te statystyki są trudne do pogodzenia z raportami analityków, którzy mówią jednym głosem o spowolnieniu wzrostu rynku smartfonów i jego nasyceniu w Chinach.

Jakiekolwiek perturbacje na tym rynku mogą być bardzo bolesne dla Apple, który jest silnie uzależniony od popytu na smartfony i to z wyższych segmentów cenowych. Jednak Tim Cook, CEO Apple, nie podziela tych obaw. Według niego popyt na iPhone ma być stabilny również w przyszłych latach, co w segmencie smartfonów jest możliwe do osiągnięcia dzięki dużej ilości wdrożonych innowacji.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Zdaniem szefa Apple iPhone jeszcze nie wyczerpał swojego potencjału (autor: Marucins | data: 23/07/15 | godz.: 15:32)
    Oj pewnie że nie gdyż Apple dalej korzysta ze skryptów pozostawianych przez S.J.

    Ehhh
    Jeśli liczą fakt że obecny iOS jedzie po równi pochyłej to fakt jest co robić.


  2. NIe wiem, po ostatnich (autor: Pider | data: 23/07/15 | godz.: 16:05)
    updateach na iOS na Ipad4, tablet chodzi tragicznie... laguje, tnie przełączanie między aplikacjami, powrót do ekranu głównego trwa długo. Robiłem powrót do ustawień fabrycznych i całkowicie wyczyściłem tablet. Myślę czy czasem nie zrobić jailbreaka i nie cofnąć do iOS7...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.