Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 27 lipca 2015 
    

LG zainwestuje miliard USD w produkcję elastycznych wyświetlaczy OLED


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 21:38
(2)
LG od dość dawna ma duże nadzieje związane z zakrzywionymi ekranami i aktywnie rozwija tę technologię. Dowodzi tego zamiar zainwestowania okrągłego miliarda dolarów w nową linię do produkcji elastycznych wyświetlaczy OLED. Decyzja została podjęta na posiedzeniu zarządu LG w ostatnią środę. Budowa nowej fabryki ma rozpocząć się już we wrześniu tego roku i zostanie zakończona w drugim kwartale 2017 r.

Nowy zakład o wartości 907 mln dolarów ma produkować zakrzywione i składane ekrany do smartfonów, tabletów, telewizorów, samochodów, monitorów, inteligentnych zegarków i innych tego typu urządzeń. W najbliższych latach LG oczekuje sporego wzrostu popytu na elastyczne ekrany, zwłaszcza do urządzeń mobilnych.

LG posiada już od jakiegoś czasu w swojej ofercie dwa smartfony - G-Flex i Flex 2, jak i kilka telewizorów z zakrzywionymi ekranami.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Telefon zwijany (autor: szpono | data: 28/07/15 | godz.: 08:24)
    A ja czekam na telefon który gabarytami przy zwinięciu będzie wielkości NOKI 3210 a po rozwinięciu 10" ekran jak w tablecie. Takie cygaro do dzwonienia wystarczy zwiniety do internetu rozwijamy. I coś takiego będzie rewolucją. Było już pokazane w komiksach w latach 80' zeszłego wieku :)
    szpono


  2. ... (autor: radonix | data: 28/07/15 | godz.: 22:19)
    A polska myśl techniczna?
    Na etapie przejścia z epoki kamienia łupanego do epoki kamienia gładzonego...


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.