Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 30 lipca 2015 
    

Google zaprezentował drugą generację Android One


Autor: Giray | źródło: nvworld.ru | 07:41
Google zaprezentował smartfon Lava Pixel V1 produkowany w Indiach jako nową generację smartfona Android One. Celem amerykańskiej firmy tak samo jak w przypadku pierwszej generacji One jest dostarczenie tanich smartfonów z szybkimi aktualizacjami Androida. Jeżeli chodzi o specyfikację to V1 Pixel został sporo udoskonalony względem swojego poprzednika ze znaczkiem Google. Nowy telefon będzie charakteryzować się ekranem 5.5" o rozdzielczości 720 x 1080, chronionym bezpiecznym szkłem Asahi Dragon Trail, czterordzeniowym SoC opartym na Cortex-A7 1.3 GHz produkcji MediaTeka, 2 GB RAM i 32 GB pamięci masowej.

Do tego należy dodać gniazdo na karty microSD, tylną kamerę 13 megapikseli i przednią 8 megapikseli, dwa gniazda kart SIM i baterię o pojemności 2650 mAh.
Pixel V1 ukaże się z systemem operacyjnym Android 5.1.1 Lollipop z obiecanym przez Google dwuletnim okresem aktualizacji.

Cena urządzenia nie jest rewelacyjna, bo za sugerowane 180$ można już kupić konkurencyjne urządzenia o lepszych parametrach.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.