Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 30 lipca 2015 
    

Samsung zapowiedział prezentację smartfona Galaxy Note 5


Autor: Giray | źródło: overclockers.ru | 07:43
Samsung potwierdził swoje plany przeniesienia oficjalnej prezentacji Galaxy Note 5 z września na sierpień. Zostały już rozesłane oficjalne zaproszenia na premierę nowego Galaxy, na których widnieje data 13 sierpnia 2015 roku. Jako miejsce prezentacji wybrano Lincoln Center w Nowym Jorku. Osoby które nie dostaną się na premierę nowego gadżetu Samsunga, będą mogły oglądać transmisję z wydarzenia na żywo na oficjalnym kanale YouTube Samsunga. Samsung tak jak ma w swoim zwyczaju, nie ujawnia programu zbliżającej się prezentacji. Najprawdopodobniej tego dnia zostanie przedstawiony Galaxy Note 5 a wraz z nim Galaxy S6 Edge Plus i Galaxy Mini S6.

Przy okazji dzięki GSMArena dowiedzieliśmy się, że Samsung Galaxy Note 5 otrzyma 4GB pamięci RAM i 32 GB pamięci masowej i będzie oparty na SoC Exynos 7422. Będzie on posiadać wyświetlacz 5,7-cala o rozdzielczości Quad HD. Nie wiadomo nic o gnieździe kart pamięci.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.