Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 3 sierpnia 2015 
    

SE370: monitor z bezprzewodowym ładowaniem urządzeń mobilnych


Autor: Giray | źródło: nvworld.ru | 00:01
Samsung zaprezentował monitor, który jego zdaniem jest pierwszym tego rodzaju urządzeniem mogącym ładować urządzenia mobilne. Nosi on oznaczenie SE370. W rzeczywistości są to dwa monitory różniące się przekątną ekranu - 23,6" i 27". Oba modele są w pełni zgodne ze standardem ładowania bezprzewodowego Qii. Sama ładowarka jest umieszczona w podstawie monitora i żeby z niej skorzystać należy położyć urządzenie, które chcemy naładować, na wyróżniającym się kolistym obszarze widniejącym na tej podstawie. Proces ładowania jest sygnalizowany włączeniem się diody LED.

Jakby tego było mało, monitor posiada kilka portów do bezprzewodowego ładowania, co pozwala jednocześnie uzupełniać baterie w kilku urządzeniach mobilnych naraz. Reszta danych monitora przedstawia się typowo - matryca 1920x1080 pikseli, czas reakcji 4 ms, kontrast 1000:1 i wejścia HDMI (1.4), DP (1,2) oraz jedno D-Sub. Ponadto znajdziemy tam zestaw typowych dla Samsunga funkcji, czyli Eco Saving Plus, Magic Bright, Magic Upscale, Game Mode, Eye Saver Mode, Flicker Free, FreeSync, Image Size. Cena urządzenia nie jest jeszcze znana.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.